
Монітор Lenovo 27" L27h-4A (67C0UAC6EU)
15 282 ₴
- В наявності
- Код: 175453939
Доставка зі складу 5-10 днів.

Монітор LENOVO L27h-4A 27" 2560x1440 пікселів IPS 100 Гц 1 мс [MPRT]

Монітор LENOVO L27h-4A — це вдосконалена модель, яка виправдає очікування як професіоналів, так і вимогливих домашніх користувачів. Завдяки високій роздільній здатності QHD (2560 x 1440 пікселів) і IPS-матриці він забезпечує надзвичайно чітке і яскраве зображення з широкими кутами огляду. Ця роздільна здатність пропонує набагато більше деталей, ніж стандартний Full HD, що особливо корисно під час роботи з графікою, відео або під час ігор. Матриця IPS гарантує чудову передачу кольору, широкі кути огляду та стабільність зображення. Частота оновлення 100 Гц усуває розмиття при русі, що важливо під час динамічних сцен в іграх або під час перегляду фільмів. Час відгуку 1 мс (MPRT) — показник того, як швидко змінюється зображення на екрані — забезпечує плавні переходи між кадрами, мінімізуючи ореоли. Відображає кольори дуже реалістично, охоплюючи 99% простору sRGB. Завдяки різноманітним роз’ємам, таким як HDMI, DisplayPort і USB-C, ви можете підключити багато пристроїв. Можливість регулювати висоту, нахил і поворот екрану підвищує комфорт роботи. Технологія Low Blue Light зменшує випромінювання шкідливого синього світла, зменшуючи втому очей під час тривалої роботи за комп’ютером.
Призначення: Для дому та офісуТип екрана: Діагональ плоского екрана [дюйми]: 27Діагональ екрана [см]: 69Покриття матриці: MatteScreen підсвічування: W-LEDТип матриці: IPSSРоздільна здатність екрана: 2560 x 1440Співвідношення сторін екрана: 16:9Частота оновлення зображення [ Гц] : 100Колірна гамма: DCI-P3: 90%, sRGB: 99%Кількість кольорів дисплея: 16,7 млн.HDR: HDR10Час відгуку матриці [мс]: 1 [MPRT]Вбудований калібратор: Технологія NoSync: Технологія захисту очей FreeSync™: Фільтр синього світла, без мерехтіння Крок пікселя: 0,2331 x 0,2331 мм Яскравість екрана [кд/м2]: 350Динамічний контраст: 3000000:1Статичний контраст: 1500:1Вертикальний кут огляду: 178 градусів Горизонтальний кут огляду: 178 градусів Обертання екрана (поворот): ТакДіапазон повороту (поворот): 90° (ліворуч), 90° (праворуч) Регулювання кута нахилу (Tilt) : Так Діапазон регулювання нахилу (Tilt): 22° (назад/вгору), 5° (вперед/вниз) Регулювання кута повороту (поворот): Так Діапазон регулювання повороту (поворот): 360° (ліворуч), 360° (праворуч) Регулювання висоти : Так Діапазон регулювання висоти: 150 мм Можливість настінного кріплення: Стандарт NoVESA [мм]: Ні Динаміки: Так Потужність динаміка: 2 x 3 Вт Безрамковий монітор: Так ТВ-тюнер: НіПортативний монітор: НіТип живлення: МережаВбудована батарея: Не застосовуєтьсяДодаткова інформація: Можливість кріплення за допомогою кабелю (порт замка Кенсінгтона), Вбудована система управління кабелями Роз’єми: AC-in (вхід живлення) - 1 шт., DisplayPort 1.4 - 1 шт., HDMI 2.1 - 2 шт., USB 3.2 Gen. 1 - 1 шт. (з функцією зарядки), USB 3.2 Gen. 1 - 4 шт., USB Type-C 3.2 Gen. 1 (з DisplayPort і Power Delivery). ) - 1 шт., Аудіовихід - 1 шт. Новий клас енергоспоживання: Енергоспоживання ESDR [кВт-год/1000 год]: 21,7 Енергоспоживання HDR [кВт-год/1000 год]: 29,7 Енергоспоживання під час роботи: 21,7 ВтЕнергоспоживання під час відпочинку: 0,5 ВтВисота [ см]: 35.67Висота (з основою) [см]: 42.16Глибина [см]: 4.1Глибина (з основою) [см]: 19.62Ширина [см]: 61.32Вага [кг]: 4.23Вага з основою [кг]: 5.97Вага з упаковкою [кг]: 8,87 Пульт дистанційного керування: немає Обладнання: кабель USB-C - USB-C, кабель живлення Колір корпусу: Чорно-сірий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 6 kg |
| Час відповіді | 4ms |
| Висота з основою | 422mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Гучномовці | Posiada wbudowane głośniki |
| Динамічний контраст | 1500:1 |
| Додаткові функції | HDR |
| Клас енергоспоживання | E |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | E |
| Мoдель | L27h-4A |
| Марка | Lenovo |
| Матричне покриття | Antyrefleksyjna |
| Потужність динаміка | 6W |
| Настінний монтаж | Да |
| Розмір плями | 0,233mm |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Роз'єми | DisplayPort, HDMI, USB, USB-C |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Технологія | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Szare |
| Частота оновлення | 100Hz |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
- Ціна: 15 282 ₴







