
Монітор Lenovo 27" L27q-4A (67BFGAC6EU)
20 649 ₴
- В наявності
- Код: 173404508
Доставка зі складу 5-10 днів.

Монітор LENOVO L27q-4A 27" 2560x1440 пікселів IPS 100 Гц 1 мс [MPRT]

Монітор LENOVO L27q-4A — це 27-дюймовий монітор, який поєднує елегантний дизайн із передовими технологіями, забезпечуючи чудові візуальні враження як під час роботи, так і під час гри. Оснащений IPS-панеллю з роздільною здатністю QHD (2560x1440 пікселів), монітор пропонує широкі кути огляду та точне відтворення кольорів. Завдяки частоті оновлення 100 Гц і часу відгуку 1 мс (MPRT) зображення виходять надзвичайно плавними, а швидкі рухи без розмазування. Це робить монітор ідеальним як для ігор, так і для перегляду фільмів. Lenovo L27q-4A розроблено з урахуванням зручності користувача. Тонка, майже безрамкова конструкція забезпечує максимальне використання поверхні екрана, а технологія Natural Low Blue Light зменшує шкідливе синє світло, зменшуючи напругу очей під час тривалих сеансів перед комп’ютером. Регульований кут нахилу, кут повороту та регулювання висоти дозволяють налаштувати монітор відповідно до ваших індивідуальних уподобань, забезпечуючи оптимальне положення для перегляду. Монітор пропонує ряд підключень, включаючи два порти HDMI, які дозволяють підключати кілька пристроїв одночасно. Вбудовані динаміки забезпечують гідну якість звуку, усуваючи потребу підключати додаткові динаміки.
Призначення: Дім і офіс Тип екрана: Плоский Діагональ екрана [дюйми]: 27 Діагональ екрана [см]: 69 Покриття матриці: Матове Підсвічування екрана: W-LED Тип матриці: IPS Роздільна здатність екрана: 2560 x 1440 Пропорції екрана: 16:9 Частота оновлення зображення [Гц] :100 Просторове відображення кольори: DCI-P3: 90%, sRGB: 115% Кількість відображених кольорів: 16,7 млн. HDR: HDR10Час відгуку матриці [мс]: 1 [MPRT]Вбудований калібратор: NoSynchronization технологія: FreeSync™Технологія захисту очей: фільтр синього світла, Зменшення мерехтіння (без мерехтіння) Розмір плями: 0,2331 x 0,2331 мм Яскравість екрана [кд/м2]: 350 Динамічний контраст: 3000000:1 Статичний контраст: 1500:1 Кут огляду по вертикалі: 178 градусів Кут огляду по горизонталі: 178 градусів Поворотний екран: Так Діапазон повороту: 90° (ліворуч), 90° (праворуч) Регулювання Кут нахилу (Tilt): ТакДіапазон регулювання нахилу: 22° (назад/вгору), 5° (вперед/вниз)Регулювання кута повороту: ТакДіапазон регулювання повороту: 360° (вліво), 360° (вправо) Регулювання висоти: Так Висота діапазон регулювання: 150 мм Можливість підвішування на стіну: Так Стандарт VESA [мм]: 100 x 100 Динаміки: Так Потужність динаміків: 2 x 3 Вт Безрамковий монітор: Так ТВ-тюнер: Ні Портативний монітор: Ні Тип живлення: МережаВбудована батарея: Не застосовуєтьсяДодаткова інформація: Можливість фіксації кабелем (порт замка Кенсінгтона), Вбудована система управління кабелями Роз’єми: Вхід змінного струму (вхід живлення) - 1 шт., DisplayPort 1.4 - 1 шт., HDMI 2.1 - 2 шт., Аудіовихід - 1 шт.. Новий клас енергоспоживання: ESDR Енергоспоживання [кВт-год/1000 год]: 21,6 Енергоспоживання HDR [кВт-год/1000 год]: 29,6 Енергоспоживання під час роботи: 21,6 Вт Енергоспоживання під час відпочинку: 0,5 Вт Висота [ см] : 35,67 Висота (з основою) [см]: 42,16 Глибина [см]: 4,1 Глибина (з основою) [см]: 19,62 Ширина [см]: 61,32 Вага [кг]: 3,91 Вага з основою [кг]: 5,65 Вага з упаковкою [кг]: 8,56 Пульт керування : немає Обладнання: кабель HDMI, кабель живлення Колір корпусу: чорно-сірий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 5,6 kg |
| Час відповіді | 4ms |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Гучномовці | Posiada wbudowane głośniki |
| Динамічний контраст | 1500:1 |
| Додаткові функції | HDR |
| Клас енергоспоживання | E |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | E |
| Мoдель | L27q-4A |
| Марка | Lenovo |
| Матричне покриття | Antyrefleksyjna |
| Потужність динаміка | 6W |
| Настінний монтаж | Да |
| Розмір плями | 0,233mm |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Роз'єми | DisplayPort, HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Технологія | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 100Hz |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
- Ціна: 20 649 ₴







