Доставка зі складу 5-10 днів.


Lenovo Legion Slim 5 Gen 9 (16, AMD)
Розвивайте свій ігровий процес
Універсальний 16-дюймовий ноутбук для геймерів і студентів у сфері STEM. Ігри на базі штучного інтелекту з Lenovo AI Engine+ і LA1 AI. Залишайтеся пр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Білий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7435HS |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 32GB |
| Ваги | 2,3 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 100% sRGB |
| Місткість жорсткого диска | 1TB |
| Код виробника | 83EX0018PB |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | Legion Slim 5 16ARP9 |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 4070 |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | 8GB |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Antyrefleksyjna |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 2560x1600 |
| Роз'єми | Czytnik kart pamięci, 1x RJ-45, Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe, 2x USB 3.2 (Typ-C), DC-in (wejście zasilania), HDMI 2.1, 2x USB 3.2 (Typ-A) |
| Родина процесорів | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Частота оновлення | 165Hz |
| Частота оперативної пам'яті | 4800Mhz |
| Частота процесора | 4500MHz |
| Яскравість матриці | 350 cd/m2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴










