
Ноутбук Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6 15,6"/Ryzen5/8GB/512GB/NoOS (82K200QXPB)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 124787401
Доставка зі складу 5-10 днів.


IdeaPad Gaming 3 Gen 6 (15, AMD)
Вище рівень гри
Мобільні процесори AMD Ryzen™ 5000 H-серії та новітні графічні процесори NVIDIA® GeForce RTX™ — це ваш квиток у світ ігор найвищого рівня. IdeaPad Gaming 3 — багатофункціональний комп’ютер, який дозволяє грати з плавністю та продуктивністю професійного класу завдяки найякіснішому дисплею Full HD за технологією IPS із частотою оновлення 165 Гц, можливості натискати будь-яку кількість клавіш одночасно ( 100% N-key rollover) на чутливій клавіатурі, швидшому охолодженні з на 40% більшим розсіюванням тепла та аудіосистемою Nahimic із об’ємним звуком.
Функції

Надійний акумулятор із найвищою продуктивністю
Нібито висока продуктивність і тривалий час автономної роботи взаємовиключні. Мабуть, хороший ігровий ноутбук повинен бути великим, важким і громіздким. Але все це неправда. Ось тонкий, легкий ноутбук із неперевершеним часом автономної роботи та новими мобільними процесорами AMD Ryzen™ 5000 серії H для неперевершених ігрових вражень. Оскільки вибір ігрового ноутбука не вимагає жодних компромісів.

Оптимальна продуктивність для геймерів і творців
Відеокарти NVIDIA® GeForce RTX™ серії 30 для ноутбуків забезпечують максимальну продуктивність, яка потрібна геймерам і творцям. Вони використовують Ampere — архітектуру другого покоління NVIDIA RTX — з новими ядрами трасування променів (RT), ядрами Tensor і потоковими мультипроцесорами, які разом забезпечують величезний стрибок у продуктивності. Крім того, надзвичайно реалістична графіка також використовує технологію трасування променів, революційні нові функції та величезний потенціал штучного інтелекту – і все це зберігає тонкий, легкий дизайн.

XBOX Game Pass. Відкрийте для себе нову улюблену гру
Грайте в понад сотню високоякісних комп’ютерних ігор із XBOX Game Pass за фіксованою доступною щомісячною ціною.
*Застосовуються умови та винятки. Каталог ігор змінюється з часом і залежить від регіону та пристрою. Сервіс недоступний для Windows 10 у режимі S або пристроїв ARM. Більше інформації на xbox.com/gamepass-forpc, https://www.ea.com/ea-play/terms і https://www.ea.com/ea-play.

Графіка верхньої полиці
Швидка та ефективна графічна карта забезпечує ігровий процес на рівні, відомому професіоналам. IPS-дисплей Full HD (1920x1080) із частотою оновлення до 165 Гц дозволяє грати в ігри AAA з найвищою роздільною здатністю та налаштуваннями деталізації графіки без втрати плавності гри, втрати кадрів чи розриву зображення. Майже безрамковий екран зі 100% відтворенням гами sRBG дозволяє вам насолоджуватися грою так, як її задумали її творці.

Смертельно швидка клавіатура_x000D_
Правильна ергономіка та робота клавіатури можуть визначити поразку чи перемогу. Клавіатура IdeaPad Gaming 3 Gen 6 має крок 1,5 мм із можливістю одночасного натискання будь-якої кількості клавіш, що дозволяє швидко усунути супротивників, а біле підсвічування – або додаткова 4-зонна RGB – забезпечує повне занурення.

Швидше, холодніше, тихіше_x000D_
Ноутбук IdeaPad Gaming 3 Gen 6 працює швидше та забезпечує краще охолодження, ніж попередні покоління, і має вищу температурну стелю, розсіюючи на 41% більше тепла (120 Вт). Система охолодження забезпечує вдвічі більший потік повітря через вдвічі більше вихідних отворів і чотири теплові трубки.

Ідеальне калібрування, максимальна продуктивність
Представлений у ноутбуку IdeaPad Gaming 3 6-го покоління, геніальні вдосконалення, такі як цільна сенсорна панель на 30% більша, дозволяють геймерам досягати ще більшого та швидше. Аудіосистема Nahimic забезпечує об’ємний звук 7.1, який працює як радар і дозволяє вам знаходити цілі на полі бою.
Технічні характеристики можуть відрізнятися залежно від регіону та моделі.
Специфікація
Порти/сокети

1. Вхід для навушників і мікрофона
2. 2 × USB-A 3.2 Gen 1
3. Потужність
4. RJ45
5. HDMI 2.0
6. Розетка Novo
Відкрийте для себе ігрові продукти Lenovo:







ПЕРЕВІРТЕ ДЕТАЛІ АКЦІЇ ТА ПОЛОЖЕННЯ І УМОВИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Встановлена ОС | Windows 10 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Білий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 5600H |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 8GB |
| Ваги | 2,25 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Код виробника | 82K200QXPB |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | Lenovo Ideapad 3-15 Gaming |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 32GB |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Модель відеокарти | GeForce GTX 1650 |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | 4GB |
| Операційна система | Bez systemu |
| Покриття екрана | Matowa |
| Виробник відеокарти | nVidia, AMD |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x HDMI, 1x RJ-45, Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe, 2x USB 3.2, 1x USB 3.2 (Typ-C), DC-in (wejście zasilania) |
| Родина процесорів | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Частота оновлення | 120Hz |
| Частота оперативної пам'яті | 3200MHz |
| Частота процесора | 4200MHz |
- Ціна: 9 999 ₴









