Доставка зі складу 5-10 днів.


LOQ 15ARP9

Поєднання швидкості та продуктивності з процесорами AMD Ryzen™_x000D_
Насолоджуйтесь потужністю та надійною продуктивністю процесорів серії AMD Ryzen™ 8040, які дають вам неперевершену швидкість, необхідну для ігор. Відкрийте для себе нові ігрові світи, насолоджуйтеся грою без підзарядки та використовуйте інноваційну технологію Ryzen™ AI.

Повнопродуктивні відеокарти NVIDIA® GeForce RTX™
Ноутбук LOQ 15ARP9 оснащено відеокартою серії NVIDIA® GeForce RTX™ 40, розробленою як для геймерів, так і для творців. Забезпечує приголомшливу продуктивність і графіку на основі штучного інтелекту. Пориньте в реалістичні віртуальні світи з трасуванням променів, а DLSS 3 підвищує продуктивність до неймовірного рівня. Крім того, технологія Max‑Q оптимізує ефективність системи, потужність, час автономної роботи та акустику для максимальної продуктивності.

Незамінна технологія охолодження
Система охолодження, яка викор
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Білий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7435HS |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 16GB |
| Ваги | 2,38 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 100% sRGB |
| Місткість жорсткого диска | 1TB |
| Код виробника | 83JC0067PB |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | LOQ 15ARP9 |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 4060 |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | 8GB |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Antyrefleksyjna |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x HDMI, 1x RJ-45, Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe, 1x USB 3.2 (Typ-C), DC-in (wejście zasilania), 3x USB 3.2 (Typ-A) |
| Родина процесорів | AMD Ryzen 7 |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Частота оновлення | 144Hz |
| Частота оперативної пам'яті | 4800Mhz |
| Частота процесора | 4500MHz |
| Яскравість матриці | 300 cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴










