Доставка зі складу 5-10 днів.


Lenovo V14 Gen 4 (14, Intel)
Мобільність і бізнес-цінність
Ноутбук початкового рівня для використання в офісі чи вдома. Компактний 14-дюймовий дисплей FHD із низьким випромінюванням синього світла. Потужність процесора Intel® для швидшого виконання завдань. Чудова графіка з інтегрованою відеокартою Intel® UHD. Підтримка Wi-Fi 6 і кілька порти для периферійних пристроїв Функції безпеки ThinkShield для захисту ваших даних Чудовий звук із двома динаміками з Dolby Audio™
Функції

Відповідає вашим вимогам і не порушує ваш бюджет
Завдяки процесору Intel® і графічній карті, а також великому об’єму оперативної пам’яті та пам’яті Lenovo V14 Gen 4 є ідеальним рішенням для власників бізнесу, співробітників – усіх, хто працює в різних місцях. Пристрій компактний і його легко носити з собою, він пропонує відмінне співвідношення ціни і якості ноутбука початкового рівня. Він доступний у двох кольорах: чорному зі спеціальною текстурою з обох сторін або сірому зі спеціальним покриттям з обох сторін.

Розроблений для бізнесу та простий у використанні
Завдяки обтічному дизайну та зручному 14-дюймовому дисплею ноутбук Lenovo V14 Gen 4 пропонує безліч функцій у пристрої, який легко переносити. Він створений для простого підключення — він підтримує Wi-Fi 6, повнофункціональний порт USB-C і набір зручних клавіш швидкого доступу, які економлять час, включаючи ту, яка переведе вас безпосередньо до служб Lenovo SMB. Багато функцій безпеки ThinkShield допомагають захистити ваші дані, а ІТ-команди можуть легко розгортати їх і керувати ними в корпоративних середовищах. Крім того, програмне забезпечення Lenovo Smart Appearance покращує ефекти камери для кращих відеоконференцій і віртуальних ділових зустрічей і навіть розмиває фон для більшої конфіденційності.
Технічні характеристики можуть відрізнятися залежно від регіону та моделі
Порти/сокети

1. Розетка живлення 2. USB 3.2 Gen 13. HDMI 4. 4. USB-C® 3.2 Gen 1
5. 8. Гніздо для навушників і мікрофона
6. Ethernet (RJ-45)
7. USB 2.0
8. Kensington® Nano Security Slot™
Відкрийте для себе ігрові продукти Lenovo:






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 24GB |
| Ваги | 1,5 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Карти пам'яті | Nie dotyczy |
| Код виробника | 83A00070PB |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кеш процесора | 12MB |
| Мoдель | V14 G4 IRU |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | Współdzielona |
| Операційна система | Windows 11, Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Antyrefleksyjna |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x USB 2.0, 1x RJ-45, Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe, 1x USB 3.2 (Typ-C), 1 x USB 3.2, HDMI 1.4, DC-in (wejście zasilania) |
| Родина процесорів | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип матриці | TN |
| Тип пристрою | Biznesowe |
| Колір | Czarne |
| Частота оперативної пам'яті | 3200MHz |
| Частота процесора | 4600MHz |
| Яскравість матриці | 250 cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴










