Доставка зі складу 5-10 днів.


ThinkBook 16 Gen 6 (16, Intel)
Виведіть співпрацю на новий рівень
16-дюймовий бізнес-ноутбук Intel® Evo™ із сертифікатом vPro® Essentials (окремі моделі) Швидкий відгук і час автономної роботи протягом усього дня Безконтактний вхід із інфрачервоною (ІЧ) камерою та Windows HelloВисока надійність, підтверджена тестуванням на міцність військового класу Ергономічна клавіатура та різноманітні варіанти великих дисплеїв Ідеально підходить для збору даних, творчої роботи та командної співпраці
Функції

Потужний всередині та зовні
Ви шукаєте ноутбук для бізнесу, який характеризується високою продуктивністю та підвищує продуктивність? Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 Gen 6 пропонує передові вдосконалення для повсякденних завдань. Оснащений процесорами Intel® Core™ 13-го покоління та наявністю найновіших платформ Intel® Evo™ або Intel vPro® Essentials, цей пристрій переосмислює мобільність на роботі. Більша пропускна здатність двоканальної конфігурації пам’яті означає вищу швидкість передачі даних і кращу продуктивність. Достатній обсяг пам’яті, інтелектуальна безпека та функції керування також допоможуть вивести ваш щоденний робочий процес на новий рівень.

Функції безпеки для повного захисту
Біометрія забезпечує додатковий захист для вашого ноутбука ThinkBook 16 Gen 6 - від сканера відбитків пальців, вбудованого в кнопку живлення, до програмного забезпечення для розпізнавання обличчя, яке працює з інфрачервоною (ІЧ) камерою. ThinkShield, наш комплексний набір рішень безпеки, забезпечує захист вашої системи. Крім того, вбудоване програмне забезпечення Trusted Platform Module (TPM) шифрує ваші дані, а BIOS із самовідновленням відновлює важливу інформацію, якщо ваш пристрій коли-небудь буде пошкоджено.

Підвищте свій рівень співпраці
Завдяки опціональній гібридній інфрачервоній (ІЧ) камері FHD ноутбук ThinkBook 16 Gen 6 робить відеодзвінки легкими. Насичене і чітке зображення на ще більшому екрані (з урахуванням співвідношення сторін 16:10) створить відчуття, ніби ви перебуваєте в одній кімнаті з колегами. Завдяки шумозаглушенню на основі штучного інтелекту та технології Dolby Audio™ вам більше не потрібно турбуватися про фонові шуми – люди чутимуть вас голосно та чітко так само, як ви їх. Крім того, якщо ви не хочете бути на камері, приватна шторка утримає вас від поля зору.

Керуйте своєю роботою безпосередньо зі свого ноутбука
*Intel® Unison™ наразі доступний лише на вибраних пристроях Intel® Evo™ під керуванням Windows із процесорами Intel® Core™ 12-го покоління або новішими та сумісний лише з телефонами Android або iOS; На всіх пристроях має працювати підтримувана версія операційної системи. Щоб отримати докладнішу інформацію, зокрема вимоги до конфігурації, відвідайте веб-сайт www.intel.com/performance-evo

Розроблено на довговічність
Ми використовуємо стандарти Міністерства оборони США MIL-STD 810H, щоб досягти ідеального балансу вартості та довговічності наших ноутбуків ThinkBook. Пристрої тестуються за допомогою 26 процедур, щоб переконатися, що вони працюють в екстремальних умовах. Ці випробування охоплюють жорсткі змінні навколишнього середовища, зокрема випробування на температуру, тиск, пил, вологість і вібрацію.

Виглядає добре, відчуває себе чудово
На додаток до елегантного алюмінієвого корпусу кольору Arctic Grey, ноутбук ThinkBook 16 Gen 6 пропонує вдосконалену ергономічну клавіатуру. Клавіші більші, ніж у попередніх поколіннях, мають увігнутий дизайн, який ідеально підходить для ваших пальців, і виготовлені з 50% переробленого пластику. Сенсорна панель значно більша за попередні покоління, тому навігація плавна та проста у використанні. А смарт-клавішу F9 можна налаштувати для відкриття будь-якої програми, яка часто використовується, або зберегти налаштування за замовчуванням, яке спрямовує вас безпосередньо на сторінку послуг Lenovo.
Технічні характеристики можуть відрізнятися залежно від регіону та моделі
Специфікація
Технічні характеристики можуть відрізнятися залежно від регіону та моделі.
Порти/сокети

1. Зчитувач SD-карт
2. USB-A 3.2 Gen 1
3. Ethernet (RJ-45)
4. Kensington Nano Security Slot™
5. USB-C 3.2 Gen 2
6. USB-A 3.2 Gen 1 (завжди ввімкнено)
7. HDMI 2.1
8. USB-C Thunderbolt™ 4
9. Гніздо для навушників і мікрофона
Відкрийте для се
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core i7-13700H |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 32GB |
| Ваги | 1,7 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 45% NTSC |
| Місткість жорсткого диска | 1TB+1TB |
| Карти пам'яті | SD |
| Код виробника | 21KH0077PB1010M232 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кеш процесора | 24MB |
| Мoдель | Lenovo ThinkBook 16 G6 |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Модель відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon, Czytnik linii papilarnych |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | Współdzielona |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Antyrefleksyjna |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Роз'єми | 1x HDMI, Czytnik kart pamięci, 1x RJ-45, Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe, 3x USB 3.2, 1x Thunderbolt 4 |
| Родина процесорів | Intel Core i7 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Biznesowe |
| Колір | Szare |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Частота процесора | 5000MHz |
| Яскравість матриці | 300 cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴









