Доставка зі складу 5-10 днів.


ThinkBook 16 Gen 6 (16, Intel)
Виведіть співпрацю на новий рівень
16-дюймовий бізнес-ноутбук Intel® Evo™ із сертифікатом vPro® Essentials (окремі моделі) Швидкий відгук і час автономної роботи протягом усього дня Безконтактний вхід із інфрачервоною (ІЧ) камерою та Windows HelloВисока надійність, підтверджена тестуванням на міцність військового класу Ергономічна клавіатура та різноманітні варіанти великих дисплеїв Ідеально підходить для збору даних, творчої роботи та командної співпраці
Функції

Потужний всередині та зовні
Ви шукаєте ноутбук для бізнесу, який характеризується високою продуктивністю та підвищує продуктивність? Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 Gen 6 пропонує передові вдосконалення для повсякденних завдань. Оснащений процесорами Intel® Core™ 13-го покоління та наявністю найновіших платформ Intel® Evo™ або Intel vPro® Essentials, цей пристрій переосмислює мобільність на роботі. Більша пропускна здатність двоканальної конфігурації пам’яті означає вищу швидкість передачі даних і кращу продуктивність. Достатній обсяг пам’яті, інтелектуальна безпека та функції керування також допоможуть вивести ваш щоденний робочий процес на новий рівень.

Функції безпеки для повного захисту
Біометрія забезпечує додатковий захист для вашого ноутбука ThinkBook 16 Gen 6 - від сканера відбитків пальців, вбудованого в кнопку живлення, до програмного забезпечення для розпізнавання обличчя, яке працює з інфрачервоною (ІЧ) камерою. ThinkShield, наш комплексний набір рішень безпеки, забезпечує захист вашої системи. Крім того, вбудоване програмне забезпечення Trusted Platform Module (TPM) шифрує ваші дані, а BIOS із самовідновленням відновлює важливу інформацію, якщо ваш пристрій коли-небудь буде пошкоджено.

Підвищте свій рівень співпраці
Завд
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core i7-13700H |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 64GB |
| Ваги | 1,7 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 45% NTSC |
| Місткість жорсткого диска | 1TB |
| Карти пам'яті | SD |
| Код виробника | 21KH0077PB10M264 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кеш процесора | 24MB |
| Мoдель | Lenovo ThinkBook 16 G6 |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Модель відеокарти | Intel Iris Xe Graphics |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon, Czytnik linii papilarnych |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | Współdzielona |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Antyrefleksyjna |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Роз'єми | 1x HDMI, Czytnik kart pamięci, 1x RJ-45, Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe, 3x USB 3.2, 1x Thunderbolt 4 |
| Родина процесорів | Intel Core i7 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Biznesowe |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Частота процесора | 5000MHz |
| Яскравість матриці | 300 cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴









