
Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3 15ABR8 15,6"/Ryzen5/16GB/1TB/Win11 (82XM00J1PB)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 175694892
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Доставка зі складу 5-10 днів.


IdeaPad Slim 3 Gen 8 (15, AMD)
Розумна мобільність
Використовуйте потужність мобільних процесорів AMD Ryzen™ серії 7000. Відкрийте для себе багатий мультимедійний досвід на 15-дюймовому дисплеї з портами Dolby Audio™Versatile для підключення всіх ваших улюблених периферійних пристроїв. Механізм штучного інтелекту Lenovo вивчає ваші комп’ютерні звички та робить вашу роботу з комп’ютером ефективнішою. ноутбук працює плавніше
Функції

Розумний і надійний туристичний партнер
Куди б ви не були, справляйте враження з ноутбуком IdeaPad Slim 3 Gen 8, який створений як легкий і тонкий і на 10% тонший
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7430U |
| Тип процесора | Ryzen 5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 16GB |
| Ваги | 1,62 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість жорсткого диска | 1TB |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | IdeaPad Slim 3 15ABR8 |
| Марка | Lenovo |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | Współdzielona |
| Операційна система | Windows 11, Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Antyrefleksyjna |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x HDMI, Czytnik kart pamięci, Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe, 2x USB 3.2, 1x USB 3.2 (Typ-C), DC-in (wejście zasilania) |
| Родина процесорів | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Частота ОЗП | 3200MHz |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Частота процесора | 4300MHz |
| Яскравість матриці | 300 cd/m2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴





