
Монітор Iiyama ProLite XUB2293HSU-B7 (XUB2293HSUB7)
9 336 ₴
- В наявності
- Код: 174708380
Доставка зі складу 5-10 днів.

Монітор ProLite XUB2293HSU-B7 21,5" IPS з USB-концентратором, частотою оновлення 100 Гц і підставкою, що регулюється по висоті. Завдяки елегантному дизайну від краю до краю ProLite забезпечує точне й рівномірне відтворення кольорів і широкі кути огляду. Висока контрастність і яскравість цінності роблять цей монітор чудово підходить для графічного та веб-дизайну.

Додаткові функції, як-от вбудовані динаміки, роз’єм для навушників, 2-портовий USB-концентратор, а також роз’єми HDMI і DisplayPort, дозволяють універсально використовувати пристрій. Крім того, була введена функція зменшення синього світла, щоб мінімізувати навантаження на очі, що підвищує комфорт користувача, особливо при використанні монітора протягом тривалого часу. Він також має ніжку, що регулюється по висоті 150 мм. Завдяки розміру 21,5" цей монітор ідеально підходить як для дому, так і для офісу.
Інформація про продукт Етикетка енергоспоживання Завантажити Модель XUB2293HSU-B7 Співвідношення сторін зображення 16:9Діагональ екрана 21,5"Тип матриці TFT IPS (IPS)Поверхня матриці MatteTouch екран NoBacklight Technology LED diodesMatrix dot 0.249 mmРоздільна здатність 1920 x 1080 (FHD 1080)Кривизна екрана 0 RЧас відгуку 1 мсЯскравість 300 кд/м² Статичний контраст 1000:1 Динамічний контраст 80 000 000:1 Частота по горизонталі мін. 30 кГц Частота по горизонталі 178 ° По вертикалі 178 ° Кількість кольорів 16,7 Мільйони портів вводу/виводу 1 x HDMI1 x 3,5 мм міні-роз’єм 1 x DisplayPort2 x USB 2.0Bluetooth Немає Вбудованих динаміків Так Вбудований ТВ-тюнер Немає Веб-камера Немає Поворот Так Регулювання висоти Так Сертифікати UKCAWEEEVCCITUVTCOEACErPPSEREACHRoHSCESстандарт VESA 100 x 100Енергоспоживання 1 7 WКлас енергоспоживання EАксесуари в комплекті Кабель живлення Кабель USB Кабель HDMI Короткий посібник Посібник з техніки безпеки Колір Чорний Висота з підставкою 328,5 мм Висота (макс.) 478,5 мм Ширина 492 мм Глибина з підставкою 209,5 мм Вага з підставкою 3,9 кг Інші параметри Зменшення синього світла Без мерехтіння Підтримка адаптивної синхронізації лише для стилю DPi Мови меню ColourOSD: EN, DE, FR, ES, IT, RU, JP, CZ, NL, PLI Налаштування зображення (яскравість, контраст, Eco, ACR, OD, MBR, Adaptive Sync), налаштування кольору (i-Style Color, зменшення синє світло, колірна температура, налаштування користувача), екранне меню (горизонтальне положення екранного меню, вертикальне положення, обертання екранного меню, порожнє екранне меню), мова, відновлення, інше (різкий і тихий, режим відображення, логотип запуску, діапазон RGB, світлодіод, інформація), вибір входу (джерело сигналу), налаштування аудіо (гучність, вимкнення звуку) Вбудовані динаміки 2 x 2 Вт, сумісні з замком Kensington, DDC/CI, DDC2B , Mac OSX Діапазон регулювання: висота, поворот, нахил, поворот (обертання в обох напрямках) Регулювання висоти 150 мм Обертання (функція ПІВОТ) 90° Поворот стопи 120°; 60° вліво; 60° вправо Кут нахилу 23° вгору; 5° вниз Система прокладки кабелів Інформація про гарантію 3 роки від дверей до дверей ззовні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Немає |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 210mm |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Гучномовці | Posiada wbudowane głośniki |
| Динамічний контраст | 8000000:1 |
| Додаткові функції | Flicker Free |
| Клас енергоспоживання | E |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | Nie dotyczy |
| Мoдель | XUB2293HSU-B7 |
| Марка | iiyama |
| Матричне покриття | Matowa |
| Потужність динаміка | 2W |
| Настінний монтаж | Да |
| Споживана потужність | 17W Вт |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | DisplayPort, HDMI, USB |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технологія | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 100Hz |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
- Ціна: 9 336 ₴








