Доставка зі складу 5-10 днів.


Відгородіться від суєти та пориньте у улюблені ритми. Залишайтеся на зв’язку з тим, що вас оточує важливим. Почуйте голос, який важливий для вас. Відчуйте музику з HUAWEI FreeBuds Pro. Зворушливий звук, надихаючий стиль.

Гібридне активне шумозаглушення
Відключіть шум ззовні та всередині
Завдяки гібридному активному шумозаглушенню мікрофони, спрямовані всередину та назовні, виявляють небажаний шум у навколишньому середовищі та у вусі. Потім динамічні перетворювачі генерують точний сигнал вирівнювання. Досягаючи ефекту зменшення шуму до 40 дБ1, навушники HUAWEI FreeBuds Pro дозволяють відчути заспокійливу тишу за потреби.

Інтелектуальне динамічне зменшення шуму
Режим зменшення шуму, адаптований до оточення
Інтелектуально розпізнаючи навколишні звуки, HUAWEI FreeBuds Pro перемикає режим шумозаглушення відповідно, щоб забезпечити оптимальне звучання.
Режим Ultra
Відпочивайте під час подорожі. Відчуйте глибину звуків улюбленої музики та заблокуйте шум.
Комфортний режим
Це допомагає вам зосередитися на тому, що ви слухаєте, усуваючи небажані звуки в офісі, читальній кімнаті чи офісі, як-от шурхіт паперу, постукування клавіатури або розмови на фоні.

Загальний режим
Розважайтеся музикою, фільмами чи іграми навіть у людних кафе та на гамірних вулицях.

Покращення голосу
Почуйте важливе
Вам не потрібно виймати навушники з вух. Торкніться й утримуйте трубку, щоб переключитися на т.зв режим усвідомлення, який дозволяє чути звуки навколо вас. Унікальна функція виявлення голосу зменшує небажані навколишні звуки, покращуючи людську мову. Таким чином ви не пропустите важливі оголошення в аеропорту чи на вокзалі.

Подвійна система зменшення шуму вітру забезпечує чіткі розмови навіть під час їзди на велосипеді чи скутері на високій швидкості.

Стиль, який говорить за вас
Навушники HUAWEI FreeBuds Pro доступні в трьох різних кольорах, які відповідають вашим улюб
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huawei |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 12g |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр перетворювача | 11 mm |
| Дизайн | Zamknięte |
| Динаміка | 40 dB |
| Довжина кабелю | Nie dotyczy |
| Додаткові можливості | Regulacja głośności, Mikrofon, Aktywna redukcja szumów, Etui ładujące |
| Імпеданс | 32 Ohm |
| Комунікація | True Wireless |
| Мoдель | FreeBuds Pro |
| Марка | Huawei |
| Робочий час | 7 h |
| Роз'єм | USB-C |
| Доля | Do telefonów |
| Тип | Dokanałowe |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 9 999 ₴










