Доставка зі складу 5-10 днів.
Знайомство з HP ProBook 460 G11
Продуктивність і функціональність
Ідеально підходить для офісу
Чому варто вибрати HP ProBook 460 G11?
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 16GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткові функції | Czytnik linii papilarnych |
| Місткість жорсткого диска | 1TB |
| Карти пам'яті | Nie dotyczy |
| Код виробника | A38DNET |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | HP ProBook 460 G11 |
| Марка | HP |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon, Ekran dotykowy |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | 16GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Matowa |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Роз'єми | 1x HDMI |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Biznesowe |
| Колір | Srebrne |
| Частота оновлення | 60Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴

