Доставка зі складу 5-10 днів.

HP EliteBook 860 G11

Тривала продуктивність
Розширте можливості своїх гібридних команд за допомогою покращеної продуктивності та функцій конференцій на основі ШІ.

ІЧ камера 5 Мп
Спілкуйтеся з людьми більш особистим способом за допомогою функцій конференц-зв’язку HP EliteBook 860.

Захист HP Wolf Security

Windows 11
Працюйте з будь-якого місця, не жертвуючи продуктивністю чи безпекою з Windows 11 на базі технології співпраці та підключення HP.
Потужний процесор Intel®
Прискорення вимогливих бізнес-додатків за допомогою процесора Intel® Core™.

Не давайте вуайєристам шансу
Отримайте миттєвий захист від сторонніх очей за допомогою HP Sure View Reflect, яка перетворює екран на блискучу мідну поверхню, якщо дивитися збоку, роблячи відображуваний вміст нечитабельним.2
Швидке та ефективне підключення до бездротової локальної мережі
Мобільність ноутбука та надійність швидкого з’єднання визначають, де ви можете працювати. Отримайте швидке та надійне з’єднання в щільних бездротових середовищах за допомогою гігабітної швидкості Wi-Fi 6.3
Переглядайте веб-сайти безпечно
Захистіть свій ноутбук від веб-сайтів, вкладених файлів Microsoft Office лише для читання та PDF-файлів від зловмисного програмного забезпечення, програм-вимагачів і в
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 165U |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 16GB |
| Ваги | 1,72 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Додаткова інформація | Matryca z pokryciem barw 100% sRGB |
| Додаткові функції | Podświetlana klawiatura, Wielodotykowy touchpad, Czytnik linii papilarnych, Klawiatura numeryczna, Technologia Intel vPRO |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Карти пам'яті | Nie dotyczy |
| Код виробника | A36WRET |
| Кількість батарейних відсіків | 6 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Кеш процесора | 12MB |
| Мoдель | EliteBook 860 G11 |
| Марка | HP |
| Матеріал | Aluminium |
| Модель відеокарти | Intel Graphics |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon, Czytnik linii papilarnych |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | Współdzielona |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Matowa |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Роз'єми | 2x USB 3.0, 2x Thunderbolt 4, Wyjście audio, HDMI 2.1 |
| Розподіл | HP |
| Родина процесорів | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Тип пристрою | Biznesowe |
| Колір | Srebrne |
| Колір підсвічування клавіатури | Білий |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Частота оперативної пам'яті | 5600MHz |
| Частота процесора | 4900MHz |
| Яскравість матриці | 1000 cd/m2 |
- Ціна: 9 999 ₴








