Доставка зі складу 5-10 днів.

Ноутбук Dell XPS 16 9640 9640-7616Core Ultra 7 155H, 16.3" WQUXGA OLED MT, RAM 64GB, 4TB, GF RTX 4070, Platinum, Win 11 Pro, 3OS





Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 155H |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2400 |
| Тип матриці | OLED |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 64GB |
| Ваги | 2,13 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість жорсткого диска | 4TB |
| Карти пам'яті | microSDXC |
| Код виробника | 96407616 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | XPS 16 9640 |
| Марка | Dell |
| Матеріал | Aluminium |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 4070 |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon, Czytnik linii papilarnych, Ekran dotykowy |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | 8GB |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Покриття екрана | Błyszcząca |
| Виробник відеокарт | nVidia |
| Роз'єми | 1x Thunderbolt |
| Родина процесорів | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
| Колір | Srebrne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴






