Доставка зі складу 5-10 днів.

Creative Outlier Air Sports чорний
Креативність підвищує ставку з чорними бездротовими навушниками Outlier Air Sports. Їх компактний дизайн вражає своєю легкістю та ідеальною посадкою. В результаті Outlier Air Sports забезпечує ідеальну свободу і водночас радує якістю звуку. Навушники стійкі до вологи і дозволять приймати та здійснювати телефонні дзвінки, не дістаючи телефон із кишені.

Технологія космічного графену
Приголомшлива якість музики, що лунає з навушників Outlier Air Sports, завдяки графену – найтоншому та найміцнішому матеріалу, який коли-небудь створював людина. З нього виготовлені діафрагми навушників, завдяки чому вони мають більший тональний діапазон і менше енергоспоживання. Крім того, графен чудово відтворює звук, а це означає, що ви будете насолоджуватися глибокими басами та точними високими.

Розширені аудіокодеки
Насолоджуйтесь улюбленою музикою найвищої якості. Це забезпечать новітні технології, завдяки яким потокове передавання відбувається без перебоїв. Удосконалені кодеки Qualcomm aptX і AAC забезпечать унікальне звучання, покращуючи якість музики та підкреслюючи деталі. Більше того, Creative Outlier Air працює з мобільними помічниками, тому ви можете легко віддавати команди Google Assistant або Siri.
Енергозберігаючий Bluetooth 5.0
Creative Outlier Air black оснащено інтерфейсом Bluetooth 5.0, який працює майже з будь-яким мобільним пристроєм. Нове покоління забезпечує менше енергоспоживання та більш швидку передачу даних. У поєднанні з ємними акумуляторами навушників це призвело до 10 годин роботи на одному заряді. Крім того, зарядний футляр із комплекту продовжить цей час до 30 годин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Creative |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 10g |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Дизайн | Zamknięte |
| Динаміка | 107 dB |
| Довжина кабелю | Nie dotyczy |
| Додаткові можливості | Mikrofon |
| Комунікація | True Wireless |
| Мoдель | Creative Outlier Air Sports |
| Марка | Creative |
| Робочий час | 10 h |
| З'єднувач | USB, USB-C |
| Доля | Sportowe |
| Тип | Dokanałowe |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Колір | Czarne |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 9 999 ₴



