
Раковина Blanco Subline 350/350-U Silgranit PuraDur Szarość Skały (523575)
25 936 ₴
- В наявності
- Код: 57519837
Доставка зі складу 5-10 днів.

Підвісна чаша, що відповідає найвищим вимогам. Непідвладна часу, елегантна, проста форма 2 в 1: дві камери, один отвір у стільниці. Повна програма, що дозволяє різноманітне розташування. Стильно та гігієнічно: закритий C-подібний перелив.

Технічне креслення



Найкрасивіше поєднання природи та дизайну - BLANCO Ceramics

Простота догляду
Завдяки своїй гладкій поверхні кераміку BLANCO легко підтримувати в чистоті, не витрачаючи багато часу.

Підвищена стійкість до подряпин
Будь-які роботи на керамічній мийці не залишають слідів у вигляді подряпин, оскільки кераміка має тверду і міцну поверхню (виняток становлять керамічні ножі).

Сертифікована якість
Регулярні добровільні перевірки якості підтверджують високі вимоги, які ми ставимо перед собою щодо матеріалів і якості виготовлення.

Висока стійкість до сонячного світла
Навіть під прямими сонячними променями кольори кераміки BLANCO не змінюються і виглядають красиво протягом багатьох років.

Підвищена стійкість до високих температур
Керамічні раковини BLANCO обпалюються при температурі вище 1200 °C. Тому ви легко можете поставити в раковину розігріту до 280 °C каструлю або сковороду.

Висока стійкість до навантажень
Кераміка BLANCO — це компактний і міцний природний матеріал, який легко витримує навантаження, які можуть виникнути під час щоденного використання в домашньому господарстві.

Висока стійкість до побутових кислот
Незалежно від того, чи це оцет, лимонний або буряковий сік - побутові кислоти, луги та інші речовини не залишають слідів і не псують поверхні керамічних мийок BLANCO.

Нейтральність при контакті з їжею та гігієна
П
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 75,5 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 2 komorowe |
| Коротка сторона | 46 cm |
| Мoдель | Subline 350/350-U |
| Марка | Blanco |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 80 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Встановлення | Podwieszane |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Szare |
- Ціна: 25 936 ₴





