
Раковина Blanco Etagon 6 Ceramika PuraPlus Magnolia Połysk (525157)
39 897 ₴
- В наявності
- Код: 74770492
Доставка зі складу 5-10 днів.

ETAGON 6 Простора, багатофункціональна, двоярусна чаша, що створює практичний центр раковини. Інтегрована кромка створює додаткову робочу зону. Інноваційна концепція системи з напрямними ETAGON для універсального використання. Камера оснащена C-подібним переливом та елегантною дренажною системою BLANCO InFino Easy -чиста поверхня, що забезпечує високу гігієнічність

Технічне креслення



Найкрасивіше поєднання природи та дизайну - BLANCO Ceramics

Простота догляду
Завдяки гладкій поверхні кераміку BLANCO легко мити, не витрачаючи багато часу.

Підвищена стійкість до подряпин
Будь-які роботи на керамічній мийці не залишають слідів у вигляді подряпин, оскільки кераміка має тверду і міцну поверхню (виняток становлять керамічні ножі).

Сертифікована якість
Регулярні добровільні перевірки якості підтверджують високі вимоги, які ми с
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 58,4 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 22 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 51 cm |
| Мoдель | Etagon 6 |
| Марка | Blanco |
| Матеріал | Ceramiczne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 60 |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Bez ociekacza |
| Встановлення | Wpuszczane |
| Форма | Prostokątny |
- Ціна: 39 897 ₴









