
Монітор Benq 27" GW2786TC (9H.LMNLB.QBE)
14 853 ₴
- В наявності
- Код: 175006145
Доставка зі складу 5-10 днів.

Універсальне підключення забезпечує комфортну роботу. Один кабель USB-C одночасно забезпечує швидку передачу даних і потужність 65 Вт для вашого ноутбука та різних персональних пристроїв. Є два додаткових порти USB-A, які спрощують підключення периферійних пристроїв. Розширення до кількох дисплеївПідключіть свій комп’ютер, щоб створити налаштування з декількома моніторами для додаткового простору на екрані та безладного робочого простору за допомогою послідовного з’єднання. Використовуйте обертання, щоб налаштувати перегляди на кількох дисплеях.

Найвища якість звуку для плавного спілкування GW2786TC забезпечує найвищу якість звуку. Приймайте участь у зустрічах із чистим вокалом, який звучить через мікрофон із шумозаглушенням і вбудовані динаміки. Налаштуйте для підвищення продуктивностіМонітор можна нахиляти, повертати та регулювати по висоті, що дозволяє легко налаштувати його відповідно до ваших індивідуальних потреб, забезпечуючи ідеальне комфортне робоче середовище та продуктивність протягом дня. Безпроблемний перегляд: плавний рух 100 Гц, частота оновлення 100 Гц забезпечує швидшу реакцію на зміни, що забезпечує більш чітку та плавну роботу користувача, а також комфорт для очей під час читання веб-сторінок, потокового відео, ігор тощо.

Колірні режими для багатозадачності Завдяки режимам кодування та ePaper ви можете насолоджуватися легкою чита
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benq |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Немає |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 7,9 kg |
| Час відповіді | 5ms |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 235mm |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Гучномовці | Posiada wbudowane głośniki |
| Динамічний контраст | 1300:1 |
| Клас енергоспоживання | E |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | Nie dotyczy |
| Марка | BenQ |
| Матричне покриття | Antyrefleksyjna |
| Потужність динаміка | 2W |
| Настінний монтаж | Да |
| Споживана потужність | 17W Вт |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| З'єднувачі | DisplayPort, HDMI, USB, USB-C |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технологія | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Białe |
| Частота оновлення | 100Hz |
- Ціна: 14 853 ₴






