
Монітор Benq 27" GW2790T (9HLMKLJLBE)
11 346 ₴
- В наявності
- Код: 172157574
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.

Монітор BenQ GW2790T IPS 100 Гц 27 дюймів у моніторі комп’ютера 68,6 см (27 дюймів) 1920 x 1080 пікселів Full HD чорний
Найважливіші технічні параметри
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benq |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Немає |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 7,1 kg |
| Час відповіді | 5ms |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Гучномовці | Posiada wbudowane głośniki |
| Динамічний контраст | 1300:1 |
| Додаткові функції | Flicker Free |
| Клас енергоспоживання | E |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | Nie dotyczy |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | E |
| Мoдель | GW2790T |
| Марка | BenQ |
| Матричне покриття | Matowa |
| Потужність динаміка | 2W |
| Настінний монтаж | Да |
| Споживана потужність | 25W Вт |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | DisplayPort, HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технологія | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 100Hz |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 346 ₴






