Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор Asus 27" ROG Strix XG27ACG HDMI DP USB-C Монітор Asus 27" ROG Strix XG27ACG HDMI DP USB-C Виробник: ASUS Назва типу: РК-монітори Сімейство: ROG Strix Діагональ екрану: 27,00 дюймів Тип матриці: Fast IPS Технологія підсвічування: LED Покриття екрану: Матове (матове, без відблисків) Формат зображення: 16:9 Дотик: Ні Розмір точки: 0,233 мм Час відгуку матриці: 1.000 мс Яскравість матриці: 400 кд/м2 Статичний контраст: 1000 :1 Максимальна роздільна здатність: 2560 x 1440 Частот. оновити при оптимальній роздільній здатності (Гц): 180 Вертикальна частота (Гц): HDMI: 48 ~ 144 | DP, USB-C: 48 ~ 180 Горизонтальна частота (кГц): HDMI: 30 ~ 233 | DP, USB-C: 265 ~ 265 Кількість відображених кольорів: 16,7 M (6 біт + FRC) Вертикальний кут огляду (V): 178,00 градусів Горизонтальний кут огляду (H): 178,00 градусів Вигнутий екран: Немає стандартів, яких відповідає монітор: TUV без мерехтіння, TUV Low Blue Light, VESA AdaptiveSync Display 180Hz, VESA DisplayHDR 400,FSC MIX,AMD FreeSyncЗовнішні роз’єми: HDMI,DisplayPort,USB Type-C,роз’єм для навушників, Kensington Lock Сумісність з HDCP: Так Підтримка G-Sync: Так Підтримка FreeSync: Так Зменшення мерехтіння [FlickerFree/Safe]: Так Вертикальне розташування екрана [Півот]: Так Регулювання кута нахил [Tilt]: -5° / +20° Обертання навколо власної осі [Swivel]: -45° / +45° Регулювання висоти: Так - 120 мм Вбудовані динаміки: Ні Кріплення VESA: 100 x 100 Насиченість кольору: 125% ( sRGB),95 % (DCI-P3)Енергоспоживання (під час роботи): 28,00 ВтЕнергоспоживання (режим очікування): 0,50 Вт Колір корпусу: чорний Додаткове обладнання: Кабелі (DisplayPort, блок живлення), інструкція, гарантія, сумка ROG, наклейка ROG Розміри з основою [Ш x В x Г] (мм): 613,7 x 509,6 x 218,8 Розміри без основи [Ш x В x Г] (мм): 613,7 x 367,2 x 88,7 Вага з підставкою (кг): 6,60 Вага без підставки (кг): 3,80 Характеристики: XG27ACG; HDR10, Low Blue Light, VRR, Shadow Boost, GameFast Input, Extreme Low Motion Blur, ELMB Sync Гарантія виробника: 36 База SCIP: Немає Гарантійний період у місяцях: 36 Сторінка продукту: https://rog.asus.com/monitors/27-to-31-5-inches/rog- strix-xg27acg /spec/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 6.6 kg |
| Час відповіді | 1ms |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 219mm |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Гучномовці | Nie posiada |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | F |
| Мoдель | XG27ACG |
| Марка | Asus |
| Матричне покриття | Matowa |
| Настінний монтаж | Да |
| Споживана потужність | 28W Вт |
| Розмір плями | 0,233mm |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Роз'єми | DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технологія | LED, LCD |
| Тип підсвічування | LED |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 180Hz |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
- Ціна: 9 999 ₴







