
Монітор Asus 27" VU279CFE-G (VU279CFEG)
14 947 ₴
- В наявності
- Код: 175740944
Доставка зі складу 5-10 днів.

VU279CFE-G 27-дюймовий IPS FHD-дисплей із частотою оновлення 100 Гц забезпечує плавний перегляд і широкі можливості підключення, включаючи USB-C з підтримкою альтернативного режиму DP і порт HDMI із регульованим синім світлом із сертифікацією TÜV Rheinland Технологія ASUS Flicker Free забезпечує комфортний перегляд завдяки використанню паперової упаковки енергозберігаюча продуктивність і відповідність екологічним стандартам. Ви можете вибрати один із чотирьох варіантів кольорів, кожен з яких унікальний: тихий синій, зелено-сірий, вівсяне молоко та рожева глина.
Інформація про продукт, сертифікована TCO TakModel VU279CFE Співвідношення сторін зображення 16:9 Діагональ екрана 27" Тип матриці TFT IPS (IPS) Поверхня матриці Матова Сенсорний екран Немає Технологія підсвічування LED діоди Вертикальна видима область 336,31 мм Горизонтальна видима область 597,88 мм Матрична точка 0,311 мм Роздільна здатність 1920 x 1080 (FHD) 1080) Час відгуку 1 мс Яскравість 250 кд/м² Статичний контраст 1300:1 Частота оновлення 100 Гц Горизонтальна частота макс Гц Горизонтальний кут огляду 178 ° Вертикальний кут огляду 178 ° Кількість кольорів 16,7 мільйонів портів вводу/виводу 1 x 3,5 мм міні-джек 1 x USB (тип C) 1 x HDMI Bluetooth NoWiFi НіВбудовані динаміки НіВбудований ТВ-тюнер НіВеб-камера НіPivot НіРегулювання висоти Так, сертифікати Energy Star EPEATTUVTCOFSC MixStandard VESA 75x 75Енергоспоживання 14WEКлас енергоспоживання CA Аксесуари в комплекті

Кабель HDMIL-подібна викруткаКабель живленняКороткий посібник із початку роботиГарантійний талон Колір ЗеленийВисота 363 ммВисота з основою 484 ммШирина 611 ммГлибина 46 ммГлибина з основою 202 ммВага 4,3 кгВага з основою 4,8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Немає |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 4.8 kg |
| Час відповіді | 1ms |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 202mm |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Гучномовці | Nie posiada |
| Додаткові функції | Low Blue Light |
| Клас енергоспоживання | C |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | Nie dotyczy |
| Марка | Asus |
| Матричне покриття | Antyrefleksyjna |
| Настінний монтаж | Да |
| Споживана потужність | 15W Вт |
| Розмір плями | 0,311mm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | HDMI, USB, USB-C |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 75x75 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технологія | LED |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Szare |
| Частота оновлення | 100Hz |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
- Ціна: 14 947 ₴





