
Монітор Asus 24,5" ROG Strix XG259CS (90LM0AM0B01370)
14 304 ₴
- В наявності
- Код: 175056396
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.

ASUS ROG Strix XG259CS. Довжина екрану по діагоналі: 62,2 см (24,5 дюйма), Роздільна здатність: 1920 x 1080 пікселів, Тип HD: Full HD, Технологія відображення: LCD, Час відгуку (типовий): 1 мс, Формат рідного зображення: 16:9, Кут огляду ( горизонтальний): 178°, кут огляду (вертикальний): 178°, можливість регулювання висоти продукт: чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вага з базою | 5,9 kg |
| Час відповіді | 1ms |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Марка | Asus |
| Матричне покриття | Antyrefleksyjna |
| Розмір плями | 0,283mm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | USB-C |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Технологія | LCD |
| Частота оновлення | 180Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 304 ₴






