
Монітор Asus 27" ZenScreen Smart MS27UC (90LM0A3HB01O70)
26 565 ₴
- В наявності
- Код: 176844234
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Комп’ютерний монітор ASUS ZenScreen Smart Monitor MS27UC 68,6 см (27 дюймів) 3840 x 2160 пікселів 4K Ultra HD LCD сірий
Найважливіші технічні параметри
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага з базою | 6 kg |
| Час відповіді | 5ms |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 170mm |
| Клас енергоспоживання | F |
| Мoдель | ZenScreen Smart MS27UC |
| Марка | Asus |
| Матричне покриття | Matowa |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Роз'єми | DisplayPort, HDMI, USB |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Технологія | 4K UHD, LCD |
| Тип підсвічування | LED |
| Колір | Srebrne |
| Частота оновлення | 60Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 565 ₴
