
Монітор Asus 27" ROG Strix XG27UCG (90LM0AG1B01370)
26 993 ₴
- В наявності
- Код: 174708367
Доставка зі складу 5-10 днів.
Перевизначення зручності використання Підніміть свої ігрові враження на новий рівень за допомогою монітора ROG Strix XG27UCG, створеного для максимальної зручності та продуктивності. Насолоджуйтеся максимальним зануренням завдяки технології Frame Rate Boost, яка дозволяє легко перемикати режими монітора за допомогою гарячої клавіші, щоб активувати режим 1080p 320 Гц для продуктивності, готової до кіберспорту, і блискавичного часу відгуку 1 мс. Легко долайте труднощі за допомогою функцій штучного інтелекту та розширюйте можливості підключення за допомогою універсального порту Type-C, який надає вам найкращий і зручний спосіб підключення. Неперевершена візуальна досконалість Завдяки ROG Strix XG27UCG ви можете насолоджуватися повним зануренням із приголомшливою точністю зображення. Швидка технологія IPS у поєднанні з яскравою роздільною здатністю 4K і підтримкою дисплея HDR400 забезпечує неперевершений ігровий і мультимедійний досвід, оживляючи кожну деталь завдяки інтенсивним кольорам і надзвичайної чіткості. РЕВОЛЮЦІЙНИЙ МОНІТОР З ДВОМА РЕЖИМАМИ Ігровий монітор ROG Strix XG27UCG руйнує шаблон, пропонуючи неймовірну функціональність у двох режимах. Цей 27-дюймовий ігровий монітор дозволяє перемикати режими з приголомшливої роздільної здатності 4K при 160 Гц до приголомшливої роздільної здатності FHD при 320 Гц. Зміна зручно здійснюється одним натисканням гарячої клавіші. Гра без розривів кадрів і залишкових зображень Насолоджуйтесь іграми без розривів із підтримкою G-SYNC і FreeSync*. Це забезпечує плавне, синхронізоване зображення завдяки підтримці змінної частоти оновлення (VRR). Крім того, технологія ELMB-SYNC усуває ореоли та розриви, щоб забезпечити чітке зображення та високу частоту кадрів під час гри. Вбудована технологія ASUS Variable Overdrive динамічно регулює параметри овердрайву монітора відповідно до коливань частоти кадрів, забезпечуючи оптимальні результати в кожній грі. Яскраві, перевірені на заводі кольори Забезпечте повне занурення завдяки широкій колірній гамі, що охоплює 95% кінематографічного колірного простору DCI-P3 і 130% колірного простору sRGB. Кожен монітор проходить ретельну заводську перевірку, щоб забезпечити високу точність кольору та реалістичне та захоплююче зображення. Гнучкі можливості підключення Ви можете легко підключати свої пристрої за допомогою широкого спектру з’єднань, включаючи порт Type-C*, що підтримує режим DP Alt для виведення відео та живлення. DisplayPort 1.4 для підключення з високою роздільною здатністю та високою частотою оновлення, а також HDMI для підключення ігрових консолей та інших мультимедійних пристроїв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 9,1 kg |
| Час відповіді | 1ms |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 219mm |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | HDR |
| Клас енергоспоживання | F |
| Марка | Asus |
| Матричне покриття | Antyrefleksyjna |
| Настінний монтаж | Да |
| Розмір плями | 0,155mm |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Роз'єми | USB-C |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| Технологія | 4K UHD |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 160Hz |
- Ціна: 26 993 ₴






