
Ноутбук ASUS ROG Strix SCAR 17 G733ZX-LL035W 17,3"/i9/32GB/2TB/Win11 (90NR08L2-M001E0)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 127519412
Доставка зі складу 5-10 днів.

Ігровий ноутбук MSI GS77
Готуйтеся до бою. Ігровий ноутбук MSI GS77 перенесе вас на поля віртуальних битв, надавши арсенал, який приведе вас до незліченних перемог. Він оснащений добірними надефективними компонентами - сучасним процесором і спеціальною відеокартою. З такими технологічними ресурсами ваші суперники можуть у кращому випадку підготуватися до відступу.

Гарний вигляд
Stealth GS77 укладено в тонкий і легкий корпус із чорного металу, обробленого піскоструминною обробкою, який характеризується посиленими петлями. Сміливий і стриманий тон сподобається всім любителям ігор і технологій.

Революційне охолодження
Ноутбуки серії Stealth GS77 оснащені новою системою охолодження Cooler Boost 5, яка використовує 2 вентилятори та 6 теплових трубок для забезпечення чудової продуктивності, необхідної для екстремальних ігор.

Швидка робота
Ноутбуки MSI розроблено й оптимізовано відповідно до потреб геймерів. Дисплей характеризується високою частотою оновлення 240 Гц і здатністю плавно генерувати зображення, завдяки чому ви можете піднятися на новий, вищий рівень ігор.

Чудовий звук
Stealth GS77 оснащено системою об’ємного звуку з 6 динаміками, яка використовує рішення Dynaudio світового рівня. Система оснащена двома парами подвійних динаміків зі зменшенням гучності та парою високочастотних динаміків, щоб відповідати найвищим акустичним очікуванням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core i9-12900H |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 2,8 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість жорсткого диска | 2TB |
| Код виробника | 90NR08L2M001E0 |
| Комунікація | Bluetooth, Wi-Fi |
| Мoдель | ROG Strix SCAR 17 2022 G733ZX-LL035W |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 64GB |
| Марка | Asus |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 3070 Ti |
| Мультимедіа | Kamera, Głośniki, Mikrofon |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | 8GB |
| Оперативна пам'ять | 32GB |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Matowa |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 2560x1440 |
| Роз'єми | Czytnik kart pamięci, 1x RJ-45, Wyjście słuchawkowe, Wejście mikrofonowe, 2x USB 3.2 |
| Родина процесорів | Intel Core i9 |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
| Колір | Czarne |
| Частота оперативної пам'яті | 4800Mhz |
| Частота процесора | 2500MHz |
- Ціна: 9 999 ₴

