
Ноутбук Asus Vivobook S 16 M5606WA-MX014W OLED 16"/Ryzen AI 9/32GB/1TB/Win11 (M5606WAMX014W)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 177034253
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 32GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Код виробника | M5606WAMX014W |
| Мoдель | Vivobook S 16 M5606WA-MX014W |
| Марка | Asus |
| Операційна система | Windows 11 |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴





