
Ноутбук Asus ROG Strix G16 2023 G614JI-N3127W 16"/i7/16GB/1TB/Win11 (G614JIN3127W)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 178025053
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 16GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Код виробника | G614JIN3127W |
| Мoдель | ROG Strix G16 G614JI-N3127W |
| Марка | Asus |
| Операційна система | Windows 11 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴





