Доставка зі складу 5-10 днів.

Будівництво
Потужність

Продуктивність
Вміст пакета

Дисплей

Мультимедіа
Ергономіка
Порти та інтерфейси
Інші функції
Гарантія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AOC |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 4,3 kg |
| Час відповіді | 4ms |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 18 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Гучномовці | Nie posiada |
| Динамічний контраст | 3000:1 |
| Додаткові функції | HDR |
| Клас енергоспоживання | E |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | F |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | E |
| Мoдель | DK_NR_IWR_MOAOLD2405L0 |
| Марка | AOC |
| Матричне покриття | Matowa |
| Настінний монтаж | Да |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технологія | LCD |
| Тип підсвічування | LCD |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 180Hz |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,3W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 179 ₴





