
Монітор Aoc 31,5" Agon Pro OLED AG326UD
39 441 ₴
- В наявності
- Код: 175056399
Доставка зі складу 5-10 днів.
Якщо ви любитель ІТ та електроніки, любите бути в курсі технологічних новинок і не пропустіть жодної дрібниці, купіть Монітор AOC AG326UD 4K Ultra HD 32" за найкращою ціною. Тип: MonitorAxisPlug-in продукт: ТакТип штекера: роз’єм EUFeatures: Вбудовані динамікиРегульована висотаПоворотна основаРегульована поворотнаHDRRЗмінний нахилПлоский екранЗ’єднання: DisplayPortUSB 3.2HDMI 2.1HDMIUSBHDMI 2.1 x 1USB A x 2DisplayPort 1.4HDMI x 2Роздільна здатність: 4K Ultra HDКлас енергоспоживання: GЕкран: 32 дюйма 31,5 дюйма VESA: 10 x 10 см Роздільна здатність (пікс.): 3840 x 2160 пікселів Частота: 165 Гц Колір: чорний Співвідношення сторін: 16:9 Сумісність: VESABЯскравість: 250 ANSIРекомендоване використання: GamingConsumption енергія: 35 кВт·годСенсорний екран: НіВключає: Вихід для навушників Технологія: OLED без мерехтіння Кут роботи: 178ºРоз’єми: KensingtonКріплення: VESASДіагональ екрану (см): 81,3 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AOC |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Час відповіді | 0,03 ms |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | HDR |
| Клас енергоспоживання | G |
| Мoдель | Agon Pro AG326UD |
| Марка | AOC |
| Матричне покриття | Antyrefleksyjna |
| Настінний монтаж | Да |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Роз'єми | DisplayPort, HDMI, USB |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| Технологія | 4K UHD |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Функція повороту | Да |
| Частота оновлення | 165Hz |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
- Ціна: 39 441 ₴




