
Ноутбук Acer Nitro V 16 ANV16-71-7053 16"/i7/16GB/512GB/NoOS (NHQTREP005)
64 204 ₴
- В наявності
- Код: 177625021
Доставка зі складу 5-10 днів.
МИ ПРОПОНУЄМО ДОДАТКОВУ ГАРАНТІЮ НА ВСТАНОВЛЕНУ ЦІНУ.
Ноутбук ACER Nitro V 16 ANV16-71-7053 16" IPS 165Hz i7-14650HX 16GB RAM 512GB SSD GeForce RTX4050 DLSS 3
Ноутбук ACER з екраном 16 дюймів і роздільною здатністю 1920 x 1200 пікселів, оснащений процесором Intel Core i7-14650HX з частотою 5,2 ГГц, оперативною пам'яттю DDR5 16 ГБ. Жорсткий диск SSD на 512 ГБ. Відеокарта NVIDIA GeForce RTX 4050 не має встановленої операційної системи.
Процесор: Intel Core i7-14650HX Покоління процесора Intel Core: 14genКількість ядер: 16Кількість потоків: 24Кеш-пам’ять: 30 МБ кеш-пам’ятіМаксимальна тактова частота процесора [ГГц]: 5,2 (Turbo)Мінімальна тактова частота процесора [ГГц]: Немає данихІнтегрований графічний чіп: Intel UHD Графічний набір мікросхем: Немає даних Розмір RAM [ГБ]: 16 Тип RAM: DDR5 Частота RAM [МГц]: 5600 Максимальний підтримуваний обсяг RAM: 32 ГБ Загальна кількість слотів RAM: 2 Зайняті слоти RAM: 2x 8 ГБ Вільні слоти RAM: 0 Виділена відеокарта: NVIDIA GeForce RTX 4050 Пам'ять відеокарти: 6 GBGPU Тип пам'яті: GDDR6 Тактова частота відеокарти [МГц]: 2370 Потужність відеокарти (TGP) [Вт]: Немає даних Максимальна потужність відеокарти (TGP) [Вт]: 85 Ємність SSD [ГБ]: 512 Тип SSD: Ємність PCIe NVMeHDD [ГБ]: Не застосовується Пам’ять Intel Optane [ГБ]: Не застосовується Розширювана дискова пам’ять: Немає даних Модифікований інтерфейс диска: Немає даних Діагональ екрана [дюйми]: 16 Роздільна здатність екрана: 1920 x 1200 Тип матриці: Матовий Тип підсвічування: Світлодіодний Тип матриці : IPS Частота оновлення зображення [Гц] : 165 Яскравість матриці [cd/m2]: Немає данихСенсорний екран: НіДодаткова інформація: Формат зображення: 16:10, Матриця зі 100% кольоровим покриттям sRGB, Технологія Acer ComfyViewWi-Fi: Так (Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ ac/ax))Bluetooth: Так (модуль Bluetooth 5.0)LAN: 1 Гб/с Роз’єми: 1 x Вхід постійного струму (вхід живлення), 1 x HDMI 2.1 (з HDCP), 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB Type-C (з Thunderbolt 4 і DisplayPort), 1 x вихід для навушників/вхід для мікрофона, 2 x USB 3.2 Gen. 1 Ємність батареї [Вт·год]: 57 Тип батареї: Літій-іонна Кількість камер: 4 Додаткова інформація про зарядку/батарею: Немає даніПотужність джерела живлення [Вт]: 135Додаткова інформація про джерело живлення: Немає данихБезпека: Можливість захисту за допомогою кабелю (порт Kensington Lock), шифрування TPMВбудований оптичний привід: НемаєТип оптичного приводу: Не застосовуєтьсяОпераційна система: Немає Оновлення до Windows 11: Не застосовується Програмне забезпечення, що входить до комплекту: Не застосовується Веб-камера: HD 720P, Вбудована камераДинаміки: Підтримка DTS X: Ultra, Технологія Acer Purified Voice, технологія Acer True Harmony, вбудовані стереодинаміки Мікрофон: Зменшення шуму, 3 вбудовані мікрофони Сканер відбитків пальців: Немає Клавіатура з підсвічуванням: Так Колір підсвічування клавіатури: Немає даних Окрема цифрова клавіатура: Так Вказівний пристрій: Мультисенсорна панель Корпус і дизайн: Немає даних Колір корпусу: Чорний Висота [см]: 2,54 Ширина [см]: 36,12 Глибина [см]: 27,84 Вага [кг]: 2,5 Датчики: Немає даних Функції AI: Немає сертифіката TCO: Ні Тип ноутбука: Ігровий ноутбук Серія ноутбуків: Acer Nitro V Обладнання: Блок живлення Розширені компоненти: Не застосовується Код виробника: NH. QTREP.005
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Тип процесора | Core i7 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| RAM | 16GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Код виробника | NHQTREP005 |
| Мoдель | Nitro V 16 ANV16-71-7053 |
| Марка | Acer |
| Мультимедіа | Głośniki, Mikrofon |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | 6GB |
| Операційна система | Bez systemu |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Родина процесорів | Intel Core i7 |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
- Ціна: 64 204 ₴
