Доставка зі складу 5-10 днів.


Mojawa Run Plus – водонепроникні навушники з кістковою провідністю
Нова якість басів
Колір: білий

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?
Навушники з кістковою провідністю, які також називаються навушниками з відкритою спинкою, працюють інакше, ніж звичайні накладні або внутрішньовушні навушники. Вібрації, створювані навушниками з кістковою провідністю, надходять безпосередньо у внутрішнє вухо, минаючи слуховий прохід. Завдяки цьому ви можете забути про недуги, пов'язані з носінням звичайних навушників, такі як вушні інфекції, дискомфорт у вушній раковині і навіть пошкодження барабанної перетинки.

БЕЗПЕКА НА ДОРОЗІ
Коли ви бігаєте чи їдете на велосипеді зі звичайними навушниками, звуки, що доносяться з навколишнього середовища, приглушуються. Тож, переходячи вулицю, ви не почуєте ні автівки, ні гудка, ні сирени швидкої допомоги. Навушники з кістковою провідністю дозволяють комфортно слухати улюблену музику або подкасти, але при цьому вам не доведеться турбуватися про свою безпеку під час тренувань на відкритому повітрі.

КРАЩИЙ БАС
Прослуховування музики покращує настрій, має мотиваційний ефект і відволікає від фізичної втоми. Запатентована технологія підсилення низьких частот і перша в світі система Dual Suspension Anchor виявляють найкраще в піснях, які ви слухаєте, забезпечуючи потужні, глибокі баси та чудову якість звуку.

ЗАВЖДИ НА СВОЄМУ МІСЦІ
Ремінець для навушників виготовлено з титану, обробленого м’яким силіконом з УФ-покриттям. Це робить його надзвичайно міцним, але також гнучким - ви можете згинати його в усіх напрямках, і він повернеться до своєї природної форми. Пов'язка обертається навколо потилиці і залишатиметься там, навіть якщо ви будете робити сальто, божеволіти на дошці, танцювати та займатися екстремальними видами спорту. Завдяки вертикальним гачкам для вух і ергономічному дизайну вам не доведеться турбуватися про те, що навушники переміщаються або впадуть.

ДОВГА БАТАРЕЯ
Після повного заряджання, яке займає приблизно 50 хвилин, навушників Run Plus вистачає на 10 годин*. Ви в скрутному становищі й не можете дочекатися? Отримайте додаткові півтори години автономної роботи лише за 5 хвилин заряджання.
*Якщо гучність встановлено на 50%.

ВОДОСТІЙКІСТЬ IP68
Навушники Run Plus мають ступінь захисту IP68. Це означає, що ви можете повністю занурити їх під воду на глибину до 2 метрів (максимум на 2 години). Вони також не заважають носити шапочки та окуляри для плавання, тому ідеально підходять для тренувань у басейні.

Вбудована пам'ять 32 ГБ
Немає під рукою телефону? Нічого не втрачено. Ви все ще можете слухати улюблені пісні, аудіокниги чи подкасти завдяки вбудованій внутрішній пам’яті. Ємність 32 ГБ дозволяє зберігати до 8000 пісень у навушниках!
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
МАТЕРІАЛИ
ВАГА
29 г
ВЕРСІЯ BLUETOOTH
5.2
ПОТУЖНІСТЬ
IP68
СУМІСНІ КОДЕКИ
AAC/SBC
ЧУТЛИВІСТЬ МІКРОФОНУ
-38+3 дБ
ПІДТРИМУВАНІ ФОРМАТИ
MP3, WAV, AAC, FLAC, M4A, APE
ОБ'ЄМ ПАМ'ЯТІ MP3
32 ГБ
ВСТАНОВИТИ ЗМІСТ
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 29g |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Динаміка | 110 dB |
| Довжина кабелю | Nie dotyczy |
| Додаткові можливості | Wodoodporne |
| Комунікація | Bezprzewodowe |
| Мoдель | Run Plus |
| Марка | Mojawa |
| Робочий час | 10 h |
| Роз'єм | USB |
| Розподіл | Alstor |
| Будівництво | Otwarte |
| Доля | Sportowe |
| Тип | Wokółuszne |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth |
| Колір | Białe |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 9 999 ₴







