Доставка зі складу 5-10 днів.
Універсальний 31,5-дюймовий монітор пропонує панель IPS, роздільну здатність QHD 2560 × 1440, час відгуку 4 мс, контрастність 1000:1, яскравість 250 кд/м2, співвідношення сторін 16:9 і частоту оновлення 60 Гц. Інтерфейс: HDMI, DP, роз'єм 3,5 мм. Технології: AMD FreeSync, Low Blue Light, Flicker-Free.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Мoдель | Lenovo C32q-20 |
| Марка | Lenovo |
| Споживана потужність | 35W Вт |
| Розмір плями | 0,27mm |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Роз'єми | HDMI |
| Розподіл | Lenovo porfolio |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| Технології | LED |
| Тип підсвічування | Inne |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 75Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴

