Доставка зі складу 5-10 днів.
Ширина виробу: 1007,4 мм. Дротова локальна мережа: Так. Глибина упаковки: 187 мм. Діапазон сканування (довжина): 24–64 Гц. Тип продукту: Плоска панель Digital Signage Стандарт VESA: Так. Висота упаковки: 820 мм. Споживання електроенергії: 47 Вт. Кабелі: кабелі ACC: USBСенсорний екран: Так. Телевізійна реклама Температурний діапазон (робота): 0 - 40 °C Кабелі: HDMI Призначення: Indoor Harmonized System (HS) Код: 85285210 Години роботи (години / дні): 24/7 Кількість портів HDMI: 2 Інтерфейс для монтажу на панелі: 400 x 400 мм Висота виробу: 595,7 мм Власна частота оновлення: 60 Гц Глибина виробу: 59,8 мм Вага виробу: 19 кг Кольори дисплея: 16,78 мільйонів кольорів Роздільна здатність: 1920 x 1080 пікселів Коефіцієнт контрастності (типовий): 4000:1 Кількість портів Ethernet LAN ( RJ-45): 1 Вага з упаковкою: 23,6 кг Діапазон температур (зберігання): -20 - 60 °CПлоща активного екрана (ширина x висота): 940,86 x 529,254 мм Технологія дисплея: LED Горизонтальний кут огляду: 178°Яскравість: 382 кд/ м²Енергоспоживання (режим сну) : 1,43 Вт Датчик зовнішнього освітлення: Так Діагональ екрану: 43" Вихідна потужність (RMS): 8 Вт Орієнтація: Горизонтальна/Вертикальна Допустима відносна вологіс
| Основні | |
|---|---|
| Сенсорний екран | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага з базою | 8 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Мoдель | ET1502L |
| Марка | Elo |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 44W Вт |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Технології | LED |
| Тип матриці | TN |
| Тип підсвічування | LED |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 60Hz |
- Ціна: 71 700 ₴

