
Монітор ASUS 34" PG348Q (90LM02A0B01370)
70 201 ₴
- В наявності
- Код: 44885332
Доставка зі складу 5-10 днів.

Панорамна ігрова арена
Вигин панелі ROG Swift PG348Q гарантує, що кожна точка вигнутого екрана знаходиться на однаковій відстані від очей, забезпечуючи комфорт перегляду навіть під час марафонських ігрових сеансів. Крім того, вигнутий екран робить фільми та ігри ще більш захоплюючими!
Зображення, які ви бачите, виглядають реалістично. Це завдяки 100% колірній гамі sRGB, контрастності 1000:1 і 10-бітним кольорам з 1,07 мільярда різних відтінків. Панель IPS забезпечує широкий кут огляду, мінімальне спотворення та зміну кольору, навіть якщо дивитися під екстремальними кутами.

Чудові візуальні ефекти
Ігровий монітор ROG Swift PG348Q оснащений 34-дюймовою ультраширокою QHD-панеллю 3440 x 1440 із щільністю 109 пікселів на дюйм (PPI), тож ви можете насолоджуватися більшою деталізацією під час гри чи перегляду фільму. Ультрашироке співвідношення сторін - 21:9 забезпечує на 35% більше простору на екрані, ніж екран WQHD - у вас є ще більше місця для вікон різних програм, коли вам потрібно сісти за роботу.
ROG Swift PG348Q виводить концепцію реалізму на новий рівень, пропонуючи зображення з чудовою текстурою. Тепер навіть доступні в грі карти місцевості мають вражаючий рівень деталізації.

Главність гри
Монітор ROG Swift PG348Q має частоту оновлення 100 Гц, яка знищує затримку та розмиття руху, даючи вам перевагу у стрільбі, гонках, стратегіях у реальному часі та спортивних іграх. Така швидка частота оновлення дозволяє грати з найвищими налаштуваннями графіки та миттєво реагувати на те, що відбувається на екрані - ви завжди першим вдарите.
Примітка: для плавної гри потрібна відеокарта G-Sync GeForce GTX 980 Ti та розгін частоти оновлення до 100 Гц

Ексклюзивний ключ Turbo
Монітор ROG Swift PG348Q має клавішу Turbo, яка дозволяє перемикати частоту оновлення під час гри, не відкриваючи панель керування графікою. Ви можете плавно переключатися з 60 Гц на 100 Гц у середині гри, що збільшить частоту оновлення екрана та забезпечить максимально плавну гру.


Функції для гравців
Ексклюзивна технологія ASUS GamePlus допоможе вам досягти перемоги. Натисніть клавішу швидкого доступу та виберіть із наведених нижче покращень.
Перехрестя (курсор перехрестя)
Ви можете вибрати між чотирма прицілами та точно налаштувати їх положення для ідеальної точності стрільби. Насолоджуйтесь ідеальним прицілюванням, навіть якщо в грі немає перехрестя.
Технологія NVIDIA® G-SYNC™ забезпечує найплавнішу, найшвидшу та найзахоплюючу гру, яку тільки можна уявити. Усуває розриви зображення та мінімізує затримки та затримки. ROG Swift PG348Q забезпечує плавне зображення без затримок у стрімких шутерах, спортивних і пригодницьких іграх.

Повна персоналізація
Технологія ASUS GameVisual пропонує шість налаштувань режиму відображення, які оптимізують візуальні ефекти для різних типів вмісту. Ця унікальна функція легко доступна за допомогою 5-позиційного джойстика або екранного меню налаштувань (OSD).
Безрамний дизайн
Створений для тих, хто шукає найкращу бойову станцію, монітор PG348Q має безрамковий дизайн, який забезпечує майже безперебійне налаштування кількох моніторів і робить ігри ще більш захоплюючими.

Готуйтеся до ігрових марафонів
Монітор ROG Swift PG348Q має фільтр ASUS Ultra-low Blue Light, який захищає користувача від шкідливого впливу синього світла. Ця функція є легкодоступною та пропонує можливість вибору між чотирма різними налаштуваннями екранного фільтра за допомогою 5-позиційного джойстика.

Ергономічний дизайн
Монітор ROG Swift PG348Q має спеціальний радіатор, який вдвічі більший за радіатори інших моніторів, що забезпечує належне охолодження під час ігрових марафонів. Охолодженню також сприяє конструкція Smart Air Vent, яка використовує конвекційні потоки для створення повітряного потоку в моніторі. Завдяки безвентиляторній системі охолодження монітор ROG Swift PG348Q безшумний і не потребує обслуговування.

ASUS ZBD (Zero Bright Dot)
ASUS завжди зосереджувався на інноваціях і високоякісних продуктах. Тепер, будучи одним із світових лідерів у сфері ІТ-обладнання, він пропонує вам гарантію відсутності битих пікселів у матрицях моніторів. Якщо протягом 12 місяців після покупки ви виявите хоча б один мертвий або пошкоджений піксель, ASUS безкоштовно замінить екран вашого пристрою.
Щоб скористатися гарантією, просто зверніться до сервісного центру ASUS. Високі стандарти є найважливішими для ASUS.
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Настінне кріплення | Так |
| Основні | |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 11kg |
| Висота з основою | 558mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 229mm |
| Річне споживання енергії | 100 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Динамічний контраст | 1000:1 |
| Додаткові функції | NVIDIA G-Sync |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki |
| Марка | ASUS |
| Матричне покриття | Matowa |
| Потужність динаміка | 2W |
| Споживана потужність | 110W Вт |
| Розмір плями | 0,233mm |
| Розмір екрана | 86,4 cm |
| Роздільна здатність | 3440x1440 |
| Роз'єми | DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 21:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | Curved |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 100Hz |
| Ширина з основою | 830mm |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
- Ціна: 70 201 ₴


