
Монітор Iiyama 55" PROLITE TE5512MIS-B1AG
64 618 ₴
- В наявності
- Код: 150939576
Доставка зі складу 5-10 днів.
Інтерактивний монітор 55 дюймів iiyama ProLite TE5512MIS-B1AG 55", 4K UHD, iiWare (Android 11.0), WiFi
Зазначена ціна є ціною зі ставкою ПДВ 0%. Навчальні заклади можуть скористатися цією пропозицією. Цей монітор відповідає вимогам урядової програми Active Board
5 років гарантії для сфери освіти
Гарантія 3 роки в системі «від дверей до дверей»
Виробник надає гарантію 36 місяців на монітор iiyama TE6502MIS-B1AG. Будь-які проблеми вирішуються швидко через гарячу лінію або онлайн RMA. Служба замовляє кур'єра і забирає монітор з будь-якої точки Польщі за свій рахунок. Після завершення ремонту/заміни монітора також відправляє монітор власнику за свій рахунок. Швидко та безкоштовно.
Важливо: 3-річна гарантія поширюється як на приватних осіб, так і на корпоративні покупки.
EDU та GOV - 5 років гарантії за 1 злотий
iiyama, виключно для навчальних закладів (ясел, садочків, шкіл, середніх шкіл, технікумів, університетів) і GOV (державних установ) дозволяє придбати розширену гарантію до 5 років за символічну суму 1 злотий.< /p>
Роздільна здатність 4K
Роздільна здатність UHD (3840x2160), яка також називається 4K, має в чотири рази більше пікселів порівняно з роздільною здатністю Full HD, яка зазвичай використовується. Це гарантія надзвичайної різкості та найвищої якості зображення.
IPS
Технологія IPS гарантує вищу контрастність, найкраще відтворення кольорів і більші кути огляду, ніж найпопулярніші технології TN або VA. Зображення виглядатиме добре незалежно від кута, під яким ми на нього дивимось.
Зменшення синього світла
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Сенсорний екран | Так |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Мoдель | TE5512MIS-B1AG |
| Марка | iiyama |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 105W Вт |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Роз'єми | D-Sub |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 400x200 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | 4K UHD |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 60Hz |
- Ціна: 64 618 ₴
