
Монітор iiyama 19" T1932MSC-B5X
40 607 ₴
- В наявності
- Код: 74655580
Доставка зі складу 5-10 днів.
19-дюймовий монітор з 10 точками дотику та матрицею IPST1932 MSC-B5X — це 19-дюймовий мультисенсорний монітор на основі проектно-ємнісної технології, яка завдяки скляному покриттю, що покриває екран, гарантує не тільки чудову якість зображення, а також довговічність і стійкість до подряпин. Крім того, будь-які подряпини на екрані не впливають на роботу сенсорної функції. Регульоване положення екрану (до 90°) у поєднанні з можливістю настінного монтажу гарантує комфорт використання панелі та економить простір. Кнопки керування розташовані збоку на корпусі екрана, їх також можна заблокувати. Корпус монітора не має рамки, що закриває передній екран - це одне гладке скло по всій його поверхні. Отже, легко підтримувати його чистого. АЕД: 4948570116126WARRANTY: 36 місяців Зовнішній гарантування Код коду: T1932MSC-B5XMODEL: Prolite T1932MSC-B5XIMAGE SASTIO: 5: 4SCREEN DIAGONAL: 19 "тип матриці: TFT IPSETHOUN EPREACH: YESBACKLEWWYLEWSELE: Technoly SedsVeStyverical Visauty Візит площа : : 300 мм Горизонтальна видима область: 374,8 мм Матрична точка: 0,2928 мм Роздільна здатність: 1280 x 1024 (SXGA) Час відгуку: 14 мс Яскравість: 225 кд/м² Статичний контраст: 1000:1 Мін. горизонтальна частота: 31 кГц Горизонтальна частота макс.: 80 кГц Мінімальна вертикальна частота: 50 Гц Вертикальна частота макс.: 75 Гц Горизонтальний кут огляду: 178°Вертикальний кут огляду: 178°Кількість кольорів: 16,7 мільйонів портів введення/виведення: 1 x DisplayPortВбудовані динаміки: ТакPivot: НіСертифікати: EACStandard VESA: 100 x 100 Споживання електроенергії: 25 Вт Аксесуари в комплекті: Кабелі: живлення (1,8 м), USB (1,8 м), HDMI (1,8 м), аудіо (1,8 м), DP (1,8 м) Короткий посібник, посібник із безпеки, сенсорна панель Диск з драйверами (CD-ROM) Кришка кабелю Колір: Чорний Висота: 391 мм Ширина: 432 мм Глибина: 219 мм Вага: 6,9 кг Інші параметри: Водонепроникність: IP54 (спереду) Кут нахилу: 90° вгору; 5° вниз. Потужність динаміка: 2x 1 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Сенсорний екран | Так |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 6,9 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Клас енергоспоживання | B |
| Мoдель | T1932MSC-B5X |
| Марка | iiyama |
| Матричне покриття | Błyszcząca |
| Споживана потужність | 25W Вт |
| Роздільна здатність | 1280x1024 |
| Роз'єми | D-Sub |
| Співвідношення сторін екрана | 5:4 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 1W |
- Ціна: 40 607 ₴
