
Кухонна мийка Franke Antea AZG 611-86 114.0497.977
17 235 ₴
- В наявності
- Код: 50579827
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.

Franke Antea AZG 611-86 Горіх 114.0497.977
Мийка Antea від бренду Franke на 80% виготовлена з натурального граніту. Раковини Fragranit+ надзвичайно міцні та стійкі.Завдяки використанню дуже дрібних частинок граніту мийка ідеально гладка та ніжна на дотик.Раковини Fragranit+ стійкі до подряпин, ударів та плям, а їх колір не змінюється з часом. Вони також стійкі до короткочасного впливу високих температур (до 280°C протягом 15 секунд).Всі фрагранітні мийки FRANKE виготовлені за технологією Sanitized® і містять фосфатне скло з додаванням срібла, що обмежує ріст бактерій. до 99%.

Технічні дані:
Розміри:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 86 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 21 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Марка | Franke |
| Матеріал | Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 45 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Слив | Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Brązowe |
| Ширина камери | 86 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 235 ₴

