
Принтер чеків Brother RJ-3050 (RJ3050Z1)
29 804 ₴
- В наявності
- Код: 37597878
Доставка зі складу 5-10 днів.
Brother RJ-3050

Найважливіші функції
Висока швидкість друку до 114 мм/sUSB, роз’єм Bluetooth і Wi-Fi, сертифікат IP543, річна гарантія (після реєстрації на www.brother.pl)

Портативний принтер RJ-3050 друкує на аркушах шириною до 80 міліметрів. У пристрої використовується технологія прямого термодруку, тому його механізм друку більш довговічний і дешевший в обслуговуванні, а також відпадає необхідність використання чорнила і тонера. Висока швидкість друку, яку пропонує модель, становить 127 мм в секунду, а роздільна здатність – 203 dpi.
RJ-3050 характеризується високою стійкістю до труднощів використання, що робить його ідеальним для роботи постачальників, складських працівників, мобільних продавців і співробітників громадської безпеки. Пристрій має корпус IP54, що означає його стійкість до пилу та бризок. RJ-3050 витримує падіння з висоти 1,2 метра.

Принтер може працювати в бездротовій мережі, а також підтримує Bluetooth і USB. RJ-3050 має світлодіодну матрицю, яка інформує користувача про стан принтера.
Модель підтримує широкий спектр аксесуарів. Пристрій можна доповнити, наприклад, тримачем для кріплення в транспорті, ремінцем і док-станцією для зарядки акумулятора. RJ-3050 можна інтегрувати з програмами друку, створеними зовнішніми розробниками, також призначеними для інших мобільних принтерів.
Пристрій має гарантію 3 роки (після реєстрації на http://www.brother.pl)

ПЕРЕВІРТЕ ДЕТАЛІ ТА ПОЛОЖЕННЯ ТА УМОВИ АКЦІЇ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brother |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари в комплекті | Instrukcja obsługi |
| БАРАН | 32 MB |
| Ваги | 0,75 kg |
| Можливість друку штрих-кодів. | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Клавіатура | Немає |
| Мoдель | RJ-3050 |
| Марка | Brother |
| Роздільна здатність голови | 203 dpi |
| Регульований розмір шрифту | Да |
| Мережеве під'єднання | Bluetooth |
| Швидкість друку | 127 mm/s |
| Тип стрічки | BDL |
| Тип потужності | Bateryjne |
| Тип друку | termiczny |
| Тип пристрою | Принтер |
| Флешпам'ять | 32 MB |
| Колір | Czarne |
| Колір друку | monochromatyczny |
| Ширина друку | 72 mm |
| Мови програмування | ZPL |
- Ціна: 29 804 ₴


