
Принтер етикеток Zebra GK420d (GK42-202520-000)
54 326 ₴
- В наявності
- Код: 6761117
Доставка зі складу 5-10 днів.

Принтер етикеток Zebra GK420D
Компактні настільні принтери Zebra серії G забезпечують найкращу в своєму класі швидкість друку та продуктивність при ширині до 104 мм. Від GK™ початкового рівня до багатофункціонального GX™, принтери серії G пропонують надійне, довговічне та гнучке рішення для настільного друку для будь-якого застосування та бюджету. Усі принтери серії G створено за допомогою Zebra, що забезпечує довговічність і надійність.

Термопринтер Zebra GK420d дозволяє друкувати зі швидкістю до 127 мм/с. Zebra GK420d має компактну конструкцію з найменшим розміром основи серед усіх настільних принтерів із шириною друку 104 мм. Принтер має стандартно встановлені мови EPL™ і ZPL® і 2 інтерфейси зв'язку: RS232 і USB. Мережевий інтерфейс 10/100 Ethernet доступний як опція.

Найважливіші функції принтера
• Технологія друку: термо
• Мови програмування: EPL і ZPL як стандарт
• Конструкція: подвійні стіни
• Замініть друкувальну головку та ролик без інструментів
• OpenACCESS™ забезпечує легке завантаження медіафайлів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zebra |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 1,4 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Марка | Zebra |
| Програмне забезпечення | Zebra Designer |
| Роздільна здатність голови | 203 dpi |
| Швидкість друку | 127 mm/s |
| Колір | Szare |
| Ширина друку | 104 mm |
- Ціна: 54 326 ₴



