
Кухонна мийка Blanco LEGRA 8 S 526088
25 923 ₴
- В наявності
- Код: 93653846
Доставка зі складу 5-10 днів.

LEGRA 8 SКласичний зовнішній вигляд у поєднанні з сучасною функціональністю. Простора мийка з подвійною чашею та зливником. Комфортність роботи завдяки можливості використання двох містких чаш однакового розміру одночасно. Реверсивна мийка.

Технічне креслення



Унікальні мийки з композиту SILGRANIT

Простота догляду
Бруд і сліди щоденного використання можна легко видалити водою та губкою.

Підвищена стійкість до подряпин
Підвищена довговічність і стійкість до подряпин, які виникають під час стандартної кухонної роботи.

Підвищена стійкість до високих температур
Мийки з композиту SILGRANIT®PuraDur® стійкі до високих температур до 280 °C.

Підвищена стійкість до сонячного світла
Навіть під прямими сонячними променями колір залишається незмінним.

Підвищена стійкість до розтріскування
Удари, які зазвичай трапляються в домогосподарствах, наприклад, удар каструлею чи іншим предметом об поверхню раковини під час миття, не спричиняють тріщин чи відколів.

Гігієна
HygienePlus — це захисний щит від бруду та бактерій, що полегшує догляд.

Нейтральність при контакті з їжею
Готувати продукти можна прямо на мийці з композиту SILGRANIT® PuraDur®.

Стійкість до побутових кислот
SILGRANIT® PuraDur® стійкий до кислотних миючих засобів, призначених для домашнього використання та харчових продуктів.

Перевірте інші кольори цієї моделі

Blanco Legra 8 S Silgranit Alumetalik (523164)

Blanco Legra 8 S Silgranit Anthracite (523163)

Blanco Legra 8 S Silgranit білий (523165)

Blanco Legra 8 S Silgranit Jasmine (523166)

Кава Blanco Legra 8 S Silgranit (523168)

Blanco Legra 8 S Silgranit Champagne (523167)
Рекомендовані продукти

Blanco Daras-S Silgranit-Look Black (526153)

Blanco Solon-IF (512471)

Blanco Mida-S Silgranit-Look Black (526146)

Дошка Blanco Бук 530x260 (218313)

Пластикова дошка Blanco біла 530x260 (217611)

Кошик для посуду Blanco з сушаркою нержавіюча сталь 313x409 для Zia/Classic/Nova/Axis/Metra (507829)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 116 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 19 cm |
| Додаткова інформація | Ociekacz |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 2 komorowe > Zlewozmywaki Dwukomorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Мoдель | Legra 8 S |
| Марка | Blanco > Zlewozmywaki Blanco |
| Матеріал | Kamienne > Zlewozmywaki Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 80 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz bez odpływu > Zlewozmywaki - Ociekacz bez odpływu |
| Форма | Prostokątny |
- Ціна: 25 923 ₴




