
Кухонна мийка Teka BE LINEA 71.40 PureClean 115000066
26 712 ₴
- В наявності
- Код: 147672020
Доставка зі складу 5-10 днів.

Ваш рецепт для життя

BE LINEA RS15 70.40 M-XP PURECLEAN 3½ W/OVF SP

Для шаф шириною 80 см

PureClean

Silent Smart
BE LINEA RS15 70.40 M-XP PURECLEAN 3½ W/OVF SP
Гідрофобне покриття
Спеціальне гідрофобне покриття, яке використовується в раковинах Pure Clean, забезпечує відмінний дренаж води зі сталевої поверхні. Забудьте про наполегливе стирання слідів від крапель води та протирання поверхні раковини після кожного використання. Ідеальна чистота кухні тепер у ваших руках. І це без зусиль!
Сатинована полірована стальНадзвичайна гладкість і м'який, навіть оксамитовий блиск. Розмістіть мийку з полірованої сатинованої сталі на кухні, яка є синонімом розкоші.
Підвісна установкаПідвісна кухонна мийка – це інноваційний метод встановлення. Відсутність видимого фланця робить кухонну стільницю здалеку такою, ніби в ній не було раковини. Завдяки цьому ви створите справді сучасний кухонний простір.
Злив 3½".Брудна вода швидко й легко стікатиме через широкий дренаж, прикріплений до раковини.




Довічна гарантія
Ви хочете бути на 100% впевнені, що ваша сталева раковина залишатиметься в ідеальному стані десятиліттями? Ви можете на це розраховувати! Ми пропонуємо довічну гарантію на наші мийки з нержавіючої сталі.

SilentSmart
Завдяки технології SilentSmart миття посуду в сталевій мийці дійсно комфортне і не створює зайвого шуму. Звукоізоляційні смуги на дні пральної камери (або додатково з боків) роблять п
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 75 cm |
| Вхід батареї | Немає |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткова інформація | Немає |
| Кількість камер | 1 komorowe > Zlewozmywaki Jednokomorowe |
| Коротка сторона | 44 cm |
| Мoдель | Be Linea |
| Марка | Teka > Zlewozmywaki Teka |
| Матеріал | Inne > Zlewozmywaki Inne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 80 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Слив | Bez ociekacza > Zlewozmywaki - Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne > Srebrne Zlewozmywaki |
| Ширина камери | 40 cm |
- Ціна: 26 712 ₴






