
Мийка кухонна Teka BROOKLYN 90 M-XP 2B REV 2Ø AUTO WST (115030024)
28 051 ₴
- В наявності
- Код: 148896739
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.










MAESTRO BROOKLYN 90 M-XP 2B REV 2Ø AUTO WST
Мийка з нержавіючої сталі, 2 способи установки_x000D_ _x000D_

BROOKLYN 90 M-XP 2B REV 2Ø AUTO WST

В автентичному промисловому стилі
Лінія створена за зразком культової архітектури Нью-Йорка, перетворюючи промислову естетику на практичний і ефективний дизайн.

Максимальна місткість_x000D_
Ширі та глибші камери. Ширина до 500 мм і глибина 210 мм.

Все під контролем_x000D_
Технологія V-Control дозволяє зливати воду з раковини. Забезпечує кращу гігієну та комфорт одним натисканням кнопки.

Сітчастий фільтр HelixPro
Нове унікальне ситечко з інноваційним дизайном. Більш ергономічний і практичний.

Два типи монтажу: на стільницю та врівень зі стільницею_x000D_
Встановіть свою раковину відповідно до естетики вашої кухні завдяки різноманітним варіантам встановлення: на стільницю та врівень

SilentSmart
Чи є кухонна мийка одним із джерел неприєм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 86 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 21 cm |
| Додаткова інформація | Otwór na baterie |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 2 komorowe > Zlewozmywaki Dwukomorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Мoдель | BROOKLYN 90 M-XP 2B REV 2Ø AUTO WST |
| Марка | Teka > Zlewozmywaki Teka |
| Матеріал | Inne > Zlewozmywaki Inne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 90 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Розмір клапана (зливного) | 3 1/2 cala |
| Слив | Ociekacz z odpływem > Zlewozmywaki - Ociekacz z odpływem |
| Форма | Prostokątny |
| Колір | Srebrne > Srebrne Zlewozmywaki |
| Ширина камери | 40 cm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 051 ₴








