
Мийка кухонна Blanco Rotan 700-U білий (521346)
20 596 ₴
- В наявності
- Код: 103647077
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Кухня — це серце всього дому, а мийка — король кожної кухні. Саме тут починається кожна кухонна пригода. Зробіть його функціональним і зручним елементом на вашій кухні. Познайомтеся з мийкою BLANCO Rotan 700-U. Він має простору камеру з великою функціональністю. Його легко підтримувати в чистоті, він стійкий до подряпин і високих температур завдяки використанню високоякісних матеріалів і увазі до кожної деталі, що робить його ще унікальнішим.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blanco |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 73,5 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 19 cm |
| Додаткові функції | Bez korka automatycznego |
| Кількість камер | 1 komorowe > Zlewozmywaki Jednokomorowe |
| Коротка сторона | 46 cm |
| Мoдель | Rotan 700-U |
| Марка | Blanco > Zlewozmywaki Blanco |
| Матеріал | Kamienne > Zlewozmywaki Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 80 |
| Монтаж | Podwieszane |
| Слив | Bez ociekacza > Zlewozmywaki - Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 596 ₴

