
Мийка кухонна Franke Maris Mrg 610-73 Ftl Polar White (1140661797)
23 099 ₴
- В наявності
- Код: 128073133
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Кухонна мийка FRANKE Maris MRG 610-73 FTL polar white
Аксесуари для раковини:
У набір входить:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 78 cm |
| Вхід батареї | Да |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина камери | 20 cm |
| Додаткова інформація | Немає |
| Додаткові функції | Z korkiem automatycznym |
| Кількість камер | 1 komorowe > Zlewozmywaki Jednokomorowe |
| Коротка сторона | 50 cm |
| Мoдель | Maris MRG 610-73 FTL (biały polarny) |
| Марка | Franke > Zlewozmywaki Franke |
| Матеріал | Kamienne > Zlewozmywaki Kamienne |
| Мінімальна ширина шафи (см) | 80 |
| Монтаж | Wpuszczane |
| Слив | Bez ociekacza > Zlewozmywaki - Bez ociekacza |
| Форма | Prostokątny |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 099 ₴
