Доставка зі складу 5-10 днів.
DALI IO-4 CARMEL WHITE
БЕЗДРОТОВІ НАВУШНИКИ ВИСОКОГО КЛАСУ НОВІ, ЗАПАКОВАНІ НА ЗАВОДУ
AVŚWIAT - АВТОРИЗОВАНИЙ ТОЧКА ПРОДАЖУ DALI
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dali |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 320g |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Динаміка | 100 dB |
| Довжина кабелю | Nie dotyczy |
| Додаткові можливості | Regulacja głośności |
| Комунікація | Bezprzewodowe > Słuchawki Bezprzewodowe |
| Мoдель | Dali iO 4 |
| Марка | Dali > Słuchawki Dali |
| Роз'єм | Jack 3,5mm |
| Будівництво | Zamknięte |
| Доля | Uniwersalne > Słuchawki Uniwersalne |
| Тип | Wokółuszne > Słuchawki Wokółuszne |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth > Słuchawki Bluetooth |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴


