Ноутбук Apple MacBook Pro 16 Space Gray 2023 (MNW93)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 147183505
Доставка зі складу 5-10 днів.
MacBook Pro
Подолання обмежень. MacBook Pro з турбонаддувом і чіпами M2 Pro або M2 Max тепер ще потужніший і енергоефективніший. Він вражає своєю чудовою продуктивністю незалежно від того, підключений він до розетки чи працює від більш ефективного акумулятора. Завдяки яскравому дисплею Liquid Retina XDR і численним портам, це надзвичайний ноутбук професійного класу, який не знає компромісів. M2 Pro. M2 Pro дає вам можливість виконувати надзвичайно складні проекти. Завдяки процесору з до 12 ядер і нейронному двигуну наступного покоління все, що ви робите, від сортування та редагування тисяч зображень до обчислювального моделювання гідродинаміки, працює як ніколи раніше. А графічний процесор із 19 ядрами значно підвищує графічну продуктивність під час напруженої роботи чи інтенсивних ігор.Універсал. macOS Ventura була створена, щоб повністю використати можливості інтегральних схем Apple. Ось чому ваші професійні програми працюють швидше та плавніше, а багатозадачність стає легкою. У вашому розпорядженні понад 15 000 оптимізованих програм і плагінів, а також нові потужні функції macOS, як-от Stage Manager. Ви можете працювати розумніше, грати більше та робити більше. Liquid Retina XDR. Надзвичайно широкий динамічний діапазон робить відбиття світла ідеально витонченим, тіні відображають велику кількість деталей, а кольори яскраві та природні. Кожен дисплей відкалібровано на заводі та має професійні еталонні режими для градації кольору зображення HDR, фотографії, дизайну та підготовки до друку. ProMotion. Все, від прокручування до ігор, є більш плавним і чуйним. Технологія ProMotion автоматично підлаштовується під рух екрана та забезпечує частоту оновлення до 120 Гц. А відеоредактори можуть вибрати постійну частоту оновлення, яка точно відповідає відзнятому матеріалу.За горами, за лісами. І зображення чудове. Ви чітко представите себе під час відеодзвінків, спілкуючись із близькими людьми з іншого часового поясу або працюючи з командою десь у полі. Камера 1080p із яскравим об’єктивом пропускає більше світла на великий сенсор, тож ви виглядатимете чудово навіть за слабкого освітлення. Куди б ви не дзвонили, куди б ви не відповідали. Тримікрофонний масив студійного рівня. Завдяки надзвичайному співвідношенню сигнал/шум професійних мікрофонів MacBook Pro може вловлювати навіть найтонші звуки. А спрямоване формування акустичного променя мінімізує фоновий шум, тож ваш голос чути голосно та чітко. Система з шістьма динаміками. Чотири низькочастотні динаміки з придушенням наповнюють простір глибокими потужними басами. Ефективні високочастотні динаміки створюють чіткіший і повніший вокал. А об’ємний звук створює вишукану тривимірну акустичну сцену під час прослуховування музики чи перегляду фільмів у форматі Dolby Atmos. Просто підключіть його, і все. Передайте фотографії та відео за допомогою пристрою для читання карт SDXC. Ви підключаєте телевізори чи дисплеї до порту HDMI, який тепер підтримує роздільну здатність до 8K. Ви можете підключати додаткові монітори та аксесуари до трьох портів Thunderbolt 4. А з інтерфейсом WiFi 6E ви можете насолоджуватися вдвічі більшою пропускною здатністю.Магія дотику.Magic Keyboard має ряд функціональних клавіш повної висоти та Touch ID читач, який дозволяє легко та безпечно розблокувати ваш Mac або ввійти в програми та веб-сайти.
12-ядерний процесор із 8 продуктивними і 4 енергозберігаючими ядрами, 19-ядерний графічний процесор, 16-ядерний нейронний механізм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Модель процесора | Apple M2 Pro |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Тип матриці | IPS |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB > Laptopy 16GB RAM |
| Ваги | 2,15 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діагональ екрана | 16 cali > Laptopy 16 cali |
| Додаткові функції | Czytnik linii papilarnych |
| Місткість жорсткого диска | 1TB |
| Карти пам'яті | SDXC |
| Комунікація | Bluetooth |
| Мoдель | MacBook Pro 2023 MNW93ZE/A |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 16GB |
| Марка | Apple > Macbooki |
| Матеріал | Aluminium |
| Модель відеокарти | Apple M2 Pro > Laptopy Apple M2 Pro |
| Мультимедіа | Kamera |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | Współdzielona |
| Операційна система | Mac OS |
| Покриття екрана | Antyrefleksyjna |
| Виробник відеокарти | Apple |
| Роз'єми | 1x Thunderbolt |
| Родина процесорів | Apple M > Laptopy Apple M |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
- Ціна: 9 999 ₴
