
Монітор NEC MultiSync EA272F-WH (60005247)
36 242 ₴
- В наявності
- Код: 102351082
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підтримка спілкування на робочому місці
Живлення вашого ПК або ноутбука та всіх пристроїв через один кабель робить MultiSync® EA272F центром керування вашою робочою станцією, а наявність роз’єму USB-C потужністю 65 Вт означає вільний простір на робочій станції для керування зв’язком. Легко розширюйте область відображення за допомогою DisplayPort для послідовного підключення кількох дисплеїв без додаткових кабелів.
У дизайні пристрою увага приділяється комфорту користувача. Він дозволяє повністю регулювати висоту, повертати та нахиляти, що дозволяє налаштувати його відповідно до ваших індивідуальних потреб. Пристрій забезпечує захист від напруги очей, викликаного випромінюванням синього світла, без шкоди для якості кольорового дисплея. 27-дюймові дисплеї EA272F доступні в чорному або білому корпусі, завдяки чому вони ідеально вписуються в ергономічний офісний інтер’єр.
Варіанти підключення включають не лише роз’єм USB C, а й роз’єми DisplayPort, HDMI, VGA та USB A, завдяки яким пристрій вражає гнучкістю використання в системах без призначення робочих столів співробітникам (гарячий робочий стіл) і з піднесеними пристроями користувачами (принесіть власний пристрій).
Переваги
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Настінне кріплення | Так |
| Основні | |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 12kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 27 cali > Monitory 27 cali |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | D |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami |
| Мoдель | MultiSync EA272F |
| Марка | Nec > Monitory Nec |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 21W Вт |
| Роздільна здатність | 1920x1080 > Monitory 1920x1080 |
| Роз'єми | D-Sub > Monitory D-Sub |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Białe |
| Частота оновлення | 60Hz |
- Ціна: 36 242 ₴
