
Монітор Lenovo ThinkVision T27p-10 (61DAMAT1EU)
34 114 ₴
- В наявності
- Код: 84651883
Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор ThinkVision T27p створено для створення вражаючих зображень. Екран із рамкою NearEdgeless із роздільною здатністю 3840 x 2160 — надзвичайно продуктивний інструмент. Порт USB Type-C є ідеальним рішенням для передачі даних, відео та живлення на сумісні пристрої по одному кабелю. Кілька портів USB дозволяють легко підключати периферійні пристрої, що робить цей монітор чудовим придбанням для професіоналів, які працюють з кількома моніторами. Крім того, ергономічна підставка з функціями вертикального та горизонтального підйому, нахилу та обертання дозволяє встановити монітор у найбільш зручне положення.Інформація про продукт ModelThinkVision T27p-10 Співвідношення сторін зображення 16:9 Діагональ екрана 2 27" Поверхня матриці Сенсорний екран Без підсвічування технологія LED діоди Вертикальна видима область 335,66 ммПлоща горизонтальна видима 596,73 мм Матрична точка 0,1554 мм Роздільна здатність 3840 x 2160 Кривизна екрана 0 RЧас відгуку новий 4 мс Яскравість 350 кд/м² Статичний контраст 1000:1 Динамічний контраст 3000000:1 Горизонтальний кут огляду 178 ° Вертикальний огляд кут 178 ° Кількість кольорів 1,07 мільярда вихідних слотів вводу/виводу 1 x USB (тип C) Вбудовані динаміки Ні Вбудований ТВ-тюнер Ні Pivot Так Сертифікати RoHS Стандарт VESA 100 x 100 Споживана потужність 50 Вт Колір (розрахований) ЧорнийВисота 368,4 ммВисота з основою 403,3 ммШирина 611 .6 ммГлибина 45,5 мм Глибина з основою 269,8 мм Вага 5 кг Вага з основою 6,95 кг Інші параметри Кут нахилу (спереду / ззаду): -5° / 30° Кут повороту (ліворуч / праворуч): +/- 45° Регулювання висоти: Так (110 мм)< /p>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 5 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 50 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 27 cali > Monitory 27 cali |
| Колонки | Nie posiada > Monitory bez wbudowanych głośników |
| Мoдель | T27p-10 |
| Марка | Lenovo > Monitory Lenovo |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 50W Вт |
| Роздільна здатність | 3840x2160 > Monitory 3840x2160 |
| Роз'єми | USB > Monitory Złącza USB |
| Розподіл | Lenovo porfolio |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип матриці | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 60Hz |
- Ціна: 34 114 ₴


