Доставка зі складу 5-10 днів.
ProLite XUB2492HSN-B1 Монітор XUB2492HSN, оснащений док-станцією USB-C, організовує робоче місце, забезпечуючи передачу сигналу від ноутбука до монітора, а також живлення та заряджання ноутбука від монітора за допомогою лише одного кабелю. Крім того, якщо монітор підключено до Інтернету через кабель локальної мережі, ноутбук також буде автоматично підключено до мережі. Завдяки виходу DisplayPort ви можете легко розширити робочий стіл, створивши конфігурацію з двома моніторами. Док-станція USB-C Док-станція дозволяє підключити ноутбук до монітора за допомогою одного кабелю, який одночасно забезпечує живлення та доступ до дротової мережі , і сигнал з ноутбука надходить на монітор. Другий монітор можна підключити до виходу DisplayPort (MST), щоб створити налаштування з кількома моніторами. Завдяки додатковим портам USB до монітора також можна підключити мишу, клавіатуру або веб-камеру. Усе це завдяки одному кабелю, який з’єднує ноутбук* із док-станцією USB-C у моніторі.*Функції відрізняються залежно від технічних можливостей ноутбука USB-C.Технологія IPSМатриці IPS цінуються за широкі кути огляду та точні, природні відтворення кольорів. Вони особливо добре працюватимуть там, де кольори відіграють найважливішу роль.HAS + Pivot (обертання в обох напрямках) Регульована по висоті ніжка дозволяє регулювати положення екрана відповідно до ваших уподобань. Обертання екрана дозволяє змінити положення екрана з горизонтального (альбомного) на вертикальне (портрет). Ця функція особливо корисна під час роботи з довгими аркушами або текстом.Для здоров’я наших очей технологія Flicker-free усуває проблему мерехтіння, контролюючи яскравість екрану шляхом регулювання струму (затемнення постійного струму). Функція зменшення синього світла зменшує випромінювання світла, яке є найбільш нездоровим для очей.Динаміки та вихід для навушників Граєте з друзями? Використовуйте колонки. Не хочеш нікому заважати? Підключіть навушники та розігніть гучність. Технічний технічний вигляд Ultra Slimproof 23,8 ", 60,5 см. Панель IPS Panel Technology Led, матове фізичне розкладання 1920 x 1080 при 75 Гц (2,1 мегапікселя Full HD), формат зображення 16: 9 Яскравість 250 кд/м² Типова статична 1000 : 1 типовий AC типовий R 80M:1 Час відгуку (GTG) 4 мс Кути огляду по горизонталі/вертикалі: 178°/178°, праворуч/ліворуч: 89°/89°, вгору/вниз: 89°/89° Кольори 16,7 мільйонів ( sRGB: 99%; NTSC: 72 %) Горизонтальна синхронізація 30 - 85 кГц Вертикальна синхронізація 55 - 75 Гц Ширина робочої поверхні x висота 527 x 296,5 мм, 20,7 x 11,7" Точковий 0,275 мм Матовий колір, ІНТЕРФЕЙСИ / РОЗ'ЄДНИКИ / КЕРУВАННЯ Вхід сигналу x1 (1920 x HDMI) 1080@ 75 Гц)DisplayPort x1 (1920 x 1080@ 75Hz)Виходи сигналу DisplayPort x1 (шлейфове з’єднання MST макс. 1920 x 1080)USB-КОНЦЕНТРАТОР x2 (версія 3.0)USB C док-станція x1 (Потужність 65 Вт, LAN, вихід DP, USB 3.0)HDCP так Вихід для навушників так ВЛАСТИВОСТі Зниження синього світла так Без мерехтіння так Мови екранного меню EN, DE, FR, ES, IT, RU, JP, CZ, NL, PL Кнопки живлення, меню / вибір, вгору / гучність, вниз / ECO, вихід , Вхід Регульовані параметри налаштування зображення (яскравість, контрастність, ECO, синій ed. освітлення, ACR, OD), налаштування кольору (температура кольору, налаштування користувача, колір i-Style), екранне меню (горизонтальне положення, вертикальне положення, обертання екранного меню, зникнення екранного меню), мова, відновлення, різне (різке та м’яке, режим відображення) , логотип запуску, USB BC, MST, інформація), вибір входу, налаштування аудіо (гучність, вимкнення звуку) Вбудовані динаміки 2 x 2 Вт Зручності, сумісні з Kensington-lock™, DDC2BMECHANICALДіапазон регулювання висоти, повороту, нахилу, повороту (обертання в обох напрямках) ) Регулювання висоти 130 мм Обертання (функція ПІВОТ) 90° Обертання ніжки 90°; 45° вліво; 45° вправо Кут нахилу 22° вгору; 5° внизСтандарт VESA 100 x 100 мм Система управління кабелем такУмови експлуатації - температура 5°C - 35°АКСЕСУАРИ В КОМПЛЕКТІ Кабелі живлення (1,5 м), HDMI (1,5 м), USB-C (1 м)Інші короткі посібники користувача, посібники з техніки безпекиКЕРУВАННЯ ЕНЕРГІЄЮВнутрішнє джерело живленняЕлектроживлення 100–240 В змінного струму, 50/60 Гц Споживана потужність 19 Вт типово, 0,5 Вт у режимі очікування, 0,5 Вт у вимкненому режимі СТАЛИЙ РОЗВИТОКTCO, CE, TÜV-GS, EAC, VCCI-B, PSE, підтримка RoHS, ErP, WEEE, сертифікати REACHКлас енергоефективності A+ Інше РОЗМІРИ / ВАГА Розміри продукту: ширина x висота x глибина 539,5 x 366,5 (496,5) x 210 мм Розміри коробки: ширина x висота x глибина 688 x 401 x 206 мм Вага (без коробки) 5,4 кг Код EAN 4948570117864Є ЕТИКЕТКА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ Виробник iiyamaМодель ProLite XUB2492HSN-B1Клас енергоефективності A+Діагональна видима область 60,5 см; 23,8"; (24-дюймовий сегмент) Споживання енергії в робочому режимі 19 Вт Річне споживання енергії 27 кВт-год/рік*Потужність у режимі очікування 0,5 Вт у режимі очікуванняПотужність у режимі ВИМК. 0,25 Вт у вимкненому режимі Роздільна здатність 1920 x 1080
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 19 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 23,8 cala > Monitory 23,8 cala |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | F |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami |
| Мoдель | XUB2492HSN-B1 |
| Марка | iiyama > Monitory iiyama |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 19W Вт |
| Розмір плями | 0,275mm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 > Monitory 1920x1080 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 60Hz |
- Ціна: 25 013 ₴

