
Монітор iiyama ProLite Black (XU2792HSU-B1)
12 268 ₴
- В наявності
- Код: 87470267
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Відтворення кольору Iiyama PROLITE і широкий кут огляду. Високі показники контрастності та дуже хороша яскравість також забезпечують чудову продуктивність у сфері фото та веб-дизайну. Хороший вибір для додатків із кількома моніторами в офісі чи зоні цифрових вивісок. ТЕХНОЛОГІЯ IPS IPS Технологія панелей забезпечує високу контрастність і гарні кольори з набагато більшим кутом огляду, ніж стандартна технологія панелей TN. ULTRA SLIM LINE Екрани Ultra Slim Line мають особливо малу ширину рамки, тому вони особливо підходять для додатків VideoWall або MultiMonitor. БЕЗ мерехтіння + БЛАКИТНЕ СВІТЛО ТЕХНОЛОГІЯ. Найкраще рішення для комфортної роботи та гарного самопочуття очей. Монітори без мерехтіння з придушенням синього світла значно зменшують напругу та втому очей завдяки частоті оновлення та випромінюванню синього світла порівняно зі звичайними моніторами.ДИНОНКИ ТА НАВУШНИКИ Хочете пограти з друзями? Використовуйте вбудовані високоякісні динаміки. Ви не хочете нікого турбувати? Підключіть навушники до гнізда для навушників і збільште гучність Технічні дані: Час відгуку пікселя: 4 мсДин. контрастність: 80000000 : 1 Формат зображення: 16:9 Глибина продукту: 197 ммІнтерфейс: USB 3.0 (материнська плата): 2 xІнтерфейси: DisplayPort: 1 x · Інтерфейси: HDMI: 1 x , Інтерфейси: VGA: 1 xЯскравість: 250 кд/м²Ефективність клас енергоспоживання 2021: E (A - G) Колір виробника: чорний Контрастність: 1000 : 1 Кут огляду (горизонтальний): 178 ° Кут огляду (вертикальний): 178 ° Можливість кріплення на стіну: 100 x 100 мм, стандарт VESA Частота оновлення матриці: 75 Гц Діагональ дисплея (в дюймах): 27 дюймівДіагональ дисплея (в см): 68,6 смРічне споживання електроенергії телевізором: 27 кВт-год/рік Тип панелі: LCD (IPS)Тип дисплея: LCDРоздільна здатність екрана: Full HD (1920 x 1080 пікселів)Вертикальна роздільна здатність: 1080 пікселів Горизонтальна роздільна здатність: 1920 пікселів Ширина виробу: 612 ммВага: 5,1 кгВисота виробу: 435 ммХарактеристики монітора: роздільна здатність Full HD, вбудовані динаміки, роз’єм для навушників, можливість нахилу Споживання електроенергії: 16,5 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 5,1 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 27 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 27 cali > Monitory 27 cali |
| Динамічний контраст | 8000000:1 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami |
| Мoдель | XU2792HSU-B1 |
| Марка | iiyama > Monitory iiyama |
| Матричне покриття | Matowa |
| Потужність динаміка | 2W |
| Споживана потужність | 19W Вт |
| Розмір плями | 0.311mm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 > Monitory 1920x1080 |
| Роз'єми | D-Sub > Monitory D-Sub |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 75Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 268 ₴

